Autor Tekstów zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

zalezy do czego jest autorem filmy, czy czasopisma, ale podjerzewam, ze 2 tys na poczatku

0 / 0

Autor Tekstó zarabia to przynajmniej powyżej 3000 złotych

0 / 0

chyba to w zaleznosci czy masz placone od tekstu czy od calosci ale srednio za jeden chyba 30zł

0 / 0

Myślę, że mówimy o kasie w wysokości chociaż 3000 złotych

0 / 0

Autorzy Tekstów zarobią pewnie ze 2000 netto na oko

0 / 0

Zazwyczaj jednak jest to coś koło 1500 netto, ale to od firmy zalezy

0 / 0

to chyba piszesz bardzo dużo tych tekstów, bo tak dużo to nie płacą

0 / 0

Ja miesięcznie mam 2000 około, ale pracuje na pół etatu.

0 / 0

Ja pracując dorywczo miesięcznie wyciagam tak 1600-1800 złotych.

0 / 0

Zależy też jaki tekst i gdzie się ma potem znajdować, ale średnio od 30 do 100 zł za tekst.

0 / 0

standardowo za godzinę pisania można 30-40 zł otrzymać. Standardowa stawka.

0 / 0

Potwierdzam, w zależności od tekstu 50-100 zł, czasem trafi się więcej, ale rzadko.

0 / 0

no to prawda. Zazwyczaj starają się tą kasą zatrzymać u siebie najlepszych

0 / 0

No ale to już skrajne przypadki, raczej dają więcej niż 2000

0 / 0

Różne stawki dają, często ludzi naciągają i wychodzi tylko 1000 netto

0 / 0

tak to prawda tutaj dużo zależy od ilości zleceń, ale zazwyczaj minimalnie to właśnie koło 2 tys. zł

0 / 0

Można zarobić jakieś 2-4 tysiące miesięcznie zalezy od ilości zleceń.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Duzo zależy od umowy, ja mam np. płacone za artykuł około 30 zl, a artykułów mogę w ciągu dnia z 2-3 napisać

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...