Videoblogger zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Videoblogger zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

bardzo popularne sie to ostatnio stalo ale wydaje mi sie ze wiecej niz 1000zł to chyba nie?

0 / 0

na początek to jak masz doświdczenie to liccz tak na 3000 zl netto.

0 / 0

Nie jest to łatwy kawałek chleba, ale zarobki poźniej dobre bo ja mam 3100

0 / 0

w pierwszej kolejności zawsze utrzymujesz się z reklam które ci proponują

0 / 0

teraz stalo sie to bardzo modne i mysle że ok 3000tysiecy spokojnie.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Wiele zależy od tego jakie ma współprace i jak duża jest oglądalność bloga. Ale to tak od 2 tysięcy w górę.

0 / 0

jeśli nie wchodzi w umowy barterowe to tak koło 1500 zł miesięcznie można zarobić

0 / 0

wszystko zależy od tego jaką umowę z reklamodawcami się dostanie. Zwykle te 1-2 tyś co miesiac będą.

0 / 0

Na początki nie zarobisz nic, jak kanał chwyci to dopiero 1000 -1500

0 / 0

No mi się wydaje, że z pewnością na takim stanowisku można zarobić ponad 2 tysiące złotych.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

tak, ale to jak jesteś już znany w branzy jednak to tyle zarobisz

0 / 0

tutaj akurat stawki moga sięgać kilku tysięcy z tego co widze.

0 / 0

To już chyba zlezy od tego jaka sie ma ogladalnosc, i jak rozlekamuje sie siebie ale pewnie co miesiac to ze 2000 tysiace wpadną

0 / 0

Trzeba poczekać zanim chwyci wszystko, no ale potem to tak 2000

0 / 0

Nie jest to łatwy kawałek chleba, ale zarobki poźniej dobre, ponad 2000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...