Recenzent zarobki na tym stanowisku.

Recenzent to kasa na poziomie 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Recenzent zarobił powyżej 1000 złotych na miesiąc do ręki

0 / 0

Recenzent ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

@Mo nie ejstem do konca pewniem ale maksymalnie to 3, 6 tys zl

0 / 0

Mam nadzieję, ze to nie przesada, że zarabia się tutaj powyżej 4000zł

0 / 0

Szału nie ma, ale też nie ma co narzekać jeśli się uda wyciągnąć 3 tys miesięcznie.

0 / 0

Niewielkie zarobki, bo jest to jakieś 3000 złotych

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Średnio to są 3 tysiące, ale z tego co wiem duża część dostaje tylko 2.

0 / 0

No niestety taka branża, że praca jest niemal cały czas, a zarobki nie jakieś szalone, bo średnio 3 tysiące.

0 / 0

Znam ludzi w branży, którzy zarabiają i 4 tysiące, ale pracują wręcz po nocach.

0 / 0

na tym stanowisku to tak minimalnie zarobicie koło 2000 zł miesięcznie, maksymalnie tak do 3600 zł

0 / 0

noo akurat jako recenzent to niezbyt wiele sie zarobi bo na poczatku ok 2 tys

0 / 0

Recenzent zarabia około 2000złotych, ale musi pracować w jakiejś fajniejszej gazecie czy portalu, bo łatwo nie jest

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

nie wiecej niż 36000 zł to moge potwierdzić spokojnie

0 / 0

recenzent na pewno może zarobić do 4000 zł jednak

0 / 0

oj chyba trochę przesadzasz, mój kolega jest naprawdę dobry a wyciąga max 3600 zł

0 / 0

spokojnie można do 6 tys zarobić jak słyszałem

0 / 0

wieści krążą, że stawki plasują się tak od 2000 do 3600 zł na miesiąc, uważam, że to całkiem na +

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...