Publicysta zarobki na tym stanowisku.

Publicysta zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

publicysta około 2300 zł jest w stanie zarobić. chyba tak sobei

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Publicysta zarobi powyżej 3000 złotych na miesiac, więc na spokojnie

0 / 0

publicysta jakeiś 1500 zł zarobi ale to raczej dodatkowa praca

0 / 0

na początek to jak masz doświdczenie to liccz tak na 3000 zl netto.

0 / 0

pdojrzewam ze jakas taka minimalna stawka to jest tak mniej wiecej okolo 1 tysiaca

0 / 0

Niestety nie ma tak dobrych zarobków jak 3 tysiące @erkos. Trzeba się cieszyć 2 tysiącami.

0 / 0

Myślę, że miesięcznie ciężko jest zarobić nawet 3000 brutto

0 / 0

z tego co wiem to na tym stanowisku tak zarabia się koło 2,5 tys. zł miesięcznie

0 / 0

No pewnie, że jest więcej niż tysiąc złotych, ale o niewiele wiecej, bo jakoś 2 tysiące.

0 / 0

no myślę, że minimalnie na tym stanowisku to zarabia się tak koło 2100 zł miesięcznie

0 / 0

Zalezy mocno od liczby zleceń, na start zazwyczaj 1500-2500 złotych.

0 / 0

Dziennikarz i publicysta tak marnie nie zarabiaja,zalezy gdzie sie dostaniesz do pracy i jak sie zakrecisz,mysle ze firmy placa 3000 netto.

0 / 0

szału nie ma, bo stawki zaczynają się od 1000 zł...

0 / 0

publicyści dorabiają w kilku pracach. Także nie narzekają na zarobki raczej

0 / 0

myślę ze wiecej niż 1000 tysiac złotych, wydaje mi sie że osoba może byc zatrudniona w wielu redkacjach wiec to kwoty może do 4000 tys

0 / 0

Podobnie jak dziennikarz, koło 1000 - 1500 złotych.

0 / 0

no to prawda. Jeśli jesteś w dodatku ceniony w środowisku to możesz wołac więcej

0 / 0

Wszystko zależy od tego ile człowiek w stanie jest udźwignąć zleceń. Ale tak to koło 2000 bedzie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...