Modelka zarobki na tym stanowisku.

dokłądnie nietore swiatowy modelki zarabiaja miliony, wiec na pczatku dostaja jakies 1000zł

0 / 0

zalezy czy poczatkujaca czy juz światowa, jak poczatkujaca to grosze a doswiadczona kilka tysiecy

0 / 0

Powiem Wam, że to jest jakaś słaba kwota, polska modelka to tak do 3000

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Wydaje mi się, że fajne pieniądze do zarobienia, ponad 4000

0 / 0

zalezy jaki ma staz światowe modelki to miliony a poczatkujace moze po kilka złotych

0 / 0

zgadza się. Tylko te z rozkładówek mają super kasę

0 / 0

większość jak zarabia cokolwiek to się cieszy przeciez...

0 / 0

zarobki modelki mogą być naprawdę wysokie, kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy, zleży gdzie pracuje

0 / 0

W Polsce to ciężko o dobre pieniądze w tej branży, ale jeśli wyjedzie za granicę to może nawet z 4 tysiące zarabiać.

0 / 0

Nie ma dużych zarobków na tym stanowisku, no chyba, że się wybije i zechce ją jakaś porządna agencja, ale to jest bardzo niewielki odsetek. Głównie więc to jest jako praca dorywcza i zarobki w granicy 1-2 tysięcy.

0 / 0

modelka dobra to zarabia kilka tysięcy masz racje, ale średnia to ok 3000 zł

0 / 0

modelka z tego co wiem to kilka tysięcy zaorbi ale taka znana

0 / 0

to zalezy gdzie i w jakiej agencji sie pracuje, ale raczej maksymalnie mozna zarobic ponad 3 tys

0 / 0

Wszystko zależy od agencji, ale pewnie średnie zarobki dla modelki wynoszą około 3 tysiące złotych.

0 / 0

profesjonalna modekla to juz zarobek kilkunastu tysiecy poczatkujaca pewnie ok 2000tyś w górę

0 / 0

Ten zawód to ruletka, kasa taka jaką się wyrwie, wiec różnie, za jedno zlecenie można dostać albo 500 zł albo 1500 zł wiec duża rozbieżność.

0 / 0

Za granicą oczywiście wszystko trzeba pomnożyć przez 3-4

0 / 0

zazwyczaj to można mówić niestety o zarobkach około tysiąca złotych miesięcznie

0 / 0

Nie przesadzajcie, tyle czasem trafi się za dobra sesję, czy kampanię, ja obecnie zarabiam jakieś 4 tysiące.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...