Projektant Mody zarobki na tym stanowisku.

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Projektant Moy to dziwna sprawa, ale powyżej 0000 zarobi w fajnej firmie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

w warszwskich firmamch doświadzcenie zdobywa się pracując na stażu jakimś

0 / 0

zalezy czy poczatkujacy czy zaawansowany w branży, ci zaawanasowani to miliony

0 / 0

w tym zawodzie zarobki są bardzo różne, od najniższej czyli 2,5 000 do super wysokich bez limitu górnego

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

projektanci mody to też różne pensję mają, ale tak nawet do 7000 zł miesięcznie dochodzą

0 / 0

Dzisiaj inność jest modna - chyba lepiej w te tematy iść, chociaż pieniądze w wysokości 3-6 tysięcy nie są jakieś porywające

0 / 0

myślę że 5000 zł to nawet mało jak na specjalistę w branży, można mieć i prawie 7000

0 / 0

no jak projektant jest znany to naparwde dużo zaorbi do 5000 zł na start

0 / 0

Wszystko zależy od tego gdzie pracę się podejmuje. Zwykle to ponad 3000 od ręki dają

0 / 0

Ciężko tu mówić o jakichś konkretnych pieniądzach, bo ci początkujący i mało znani zarabiają niewiele, jakoś około 2500, gdy ci znani mogą spokojnie wyciągnąć 6 tys jak nie więcej.

0 / 0

Projektanci mody w renomowanej firmie to spokojnie zarobią około 7000 tysięcy złotych, pewnie miejscami jeszcze nawet więcej

0 / 0

Przeciętniak może zarobić nieźle, tylko jak się interesuje bo jest to 4000

0 / 0

znane nazwiska moga liczyc na super kase ale pewnie takie przecietniaki to nie wiele zarabiaja. Ogolnie wydaje mi sie, że mimo wszystko lepiej byc projektantem w korpo niż ui jakiegoś gwiazdora

0 / 0

Jak ktoś jest dobry to na pewno się wybije, a zarobki no powyzej 2500

0 / 0

W Polsce to raczej ciężko coś swojego wypromować. Jest przekonanie, że to co z zza granicy jest lepsze.

0 / 0

w zaleznosci od doswiadczenie to ozna srednio miesiacznie zarabiac ok 4500 zł na stanowisku projektant mody, ale trzeba umiec trafic w gust ludzi

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...