Scenarzysta zarobki na tym stanowisku.

Scenarzysta jak się dobrze ogarnia to zarobi i nawet 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Scenarzysta w dobrej prodikcji to i 10 na rękę ma na miesiąc

0 / 0

Wydaje mi się, że osoby z doświadczeniem to spokojnie 2 tys zarobią.

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

scenarzysta dobry to moze zarobic ponad 4 tysiace spokojnie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

po szkole filmowej wszystko jest możliwe. Zarobki nawet od 2 tyś dla nieopierzonego sie zaczynają

0 / 0

jest to rzadki zawód w Polsce. druga sprawa że zwykle wymgany jest papier z jakiejś dobrej szkoły

0 / 0

No nie wiem czy tak na spokojnie się te 4 tysiące zarobi, bo ja słyszałem bardziej o 3.

0 / 0

na spokojnie zarabia się tutaj w przedziale od 2000 do 4100 zł nawet miesięcznie

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Zależy czy jest dobrym scenarzysta jak tak to sa rzedy kilku tysiecy ,poczatkujacy moze 4000 tysiace

0 / 0

nie wirze w to by ktos pracowal darmo jeszcze jako scenarzysta, jezeli robia film zawsze sie sprzeda, ponad 4000 tys

0 / 0

to zależy jaki film, czasem się pół darmo pracuje.

0 / 0

z pewnościa tak, ale w Polsce tez są dobre szkoły filmowe i renomowane, myślę, ze poczatkujący 3000 tysiace lekko

0 / 0

pracując za granicą spokojnie można zarobić 5x tyle co w Polsce, ale to smutna rzeczywistość.

0 / 0

Początkujący scenarzysta zbyt wiele nie zarobi, bo troszkę powyżej 2 tys, ale z doświadczeniem zarobki wzrastają nawet do 4 tysięcy.

0 / 0

myślę, że scenarzysta ,,prywatny ''ma szansę na wynagrodzenie zaczynające się od 4000tysięcy

0 / 0

wiadomo, że w Polsce nie ma szału i ciężko o pracę ale 2500 na rękę jest

0 / 0

Jak ktoś ma lekkie pióro, to praca dla niego jest przyjemnością, ale na godne życie spokojnie starcza.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...