Kaskader zarobki na tym stanowisku.

Kaskader zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Kaskader zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

zależy w jakiej produkcji - w polskeij jakieś 4- 5 tysiecy

0 / 0

kaskader moze zarobic w zaleznosci od trudnosci wykonywania akrobacji im ciezsze tym wiecej cos okolo 5tysiecy

0 / 0

jak jest wprawiony bardzo i mam rozne manewry do wykonania to placa wiecej chyba z 6 tysiecy?

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

kaskaderzy w zależności od zleceń, ale tak koło 5-6 tys. zł

0 / 0

z tego co wiem to tak przy ryzyku można nawet do 5 tys. zł co miesiąc

0 / 0

Nie opłaca się w Polsce być kaskaderem, jak pieniądze niekiedy nawet do 3 tysięcy nie dochodzą

0 / 0

Praca niebezpieczna, a płatna nie najlepiej, 3000-4000 takie sa realia.

0 / 0

Jest to praca dodatkowa zazwyczaj, ale tak normalnie koło 2 tys/msc

0 / 0

Podpisując umowę z TVP na seriale i jakieś produkcje krótkometrażowe to nawet 2-3 tysiące jest realne.

0 / 0

W Polsce to nie są jakieś wysokie zarobki niestety, raczej około 3 tysięcy zlotych.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

dobry kaskader jest w stanie zaorbić do 4 tys spokojnie

0 / 0

niby nie jest dużo kaskaderów ale na pewno ok 3000 zł zarobisz ale maksymalnie

0 / 0

Zawsze mi się wydawało, że sporo można zarobić na takim stanowisku, bo przecież kaskaderów nie jest jakoś dużo, ale poznałem ostatnio kolesia, który jest kaskaderem i zarabia marne pieniądze, bo średnio jakoś 2300.

0 / 0

ja raczej słyszałem o stawkach tak od 2500 do 3500 zł miesięcznie w zależności też od jakiś konkretnych projektów

0 / 0

10 000, no nie słyszałem o takich kwotach, może za granicą, w Polsce do 2000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...