Aktor zarobki na tym stanowisku.

Aktor zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

to baaaardzo zalezy przed ewssystkim kto jest tym aktorem :)

0 / 0

mysle, ze ponad 2 tysiace spokojnie mozesz dostac na poczatek pozniej wiadomo ze wiecej

0 / 0

Oj wcale bym nie powiedział @Ran. Zależy też jaki, bo niektórzy dostają tylko 2 tysiące.

0 / 0

Aktor zarabia dobre pieniądze, powyżej 3000 miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

aktorzy to prawda zarabiają tak nawet koło 3500 zł na miesiąc

0 / 0

zarobki aktora w teatrze to średnio około 2500 zł. Wiadomo jeżeli serial lub film do już dużo większe kwoty

0 / 0

W średnio znanych teatrach można zarobić te 2500 netto

0 / 0

Taki zwykły aktor zarabia ponad 2000 zł na rękę

0 / 0

Zależy jakiaktor czy poczatkujacy czy doswiadczony na poczatek taka osoba zarobic moze ok 5000 tysiecy a doswiadczeni pewnie z jakies 20000 maja.

0 / 0

aktor jeśli gra w wysokobudżetowych filmach to zarabia i miliony

0 / 0

początkujacy może i faktycznie rzedy do 3000 tysiecy,moze zalezy jeszcze w jakiej produkcji gra ale doswiadczony wiecej

0 / 0

@bajlo wydaje mi się, że poczatkujący ma szanse na 3 tys.

0 / 0

Myślę, że początkujący aktor ma stawkę zaczynającą się od 2 tysięcy złotych.

0 / 0

w pracy aktora bardziej o spełnianie chodzi niż kasę, ale podobno za etat e teatrze ma się tak około 3000 zł miesięcznie

0 / 0

Ja gram w teatrze i to zalezy od miesiąca ale około 2700 złoty mam

0 / 0

Znani aktorzy których oglądamy za szkłem telewizora to dobrze ponad 4 tysiące ciągną

0 / 0

Ja w teatrze pracuje i mam 2500, ale nie jestem jeszcze nikim znanym.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
15 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
2 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...