Graphic Designer zarobki na tym stanowisku.

Graphic Designer w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Graphic Designer to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

@oaiak oj wydaje mi sie ze znacznie wiecej jakos nawet ponad 5 tysiecy

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Raczej trzeba mieć już spore umiejętności żeby dobić do 4000 złotych

0 / 0

graficy złapią około 4 tysięcy nawet z malym doswiadczeniem

0 / 0

programiści może nie, ale tutaj mowa jest jednak o grafikach

0 / 0

programiści na pewno nie zgodzą się na zarobek gorszy jak 4 tysiące na start.

0 / 0

3 tysiące to jest mało. Większość dostaje około 5 tysięcy spokojnie

0 / 0

dobre dobre @kaniw..samo to ze minimalne zarobki wynosza tutaj 3 tysiace

0 / 0

Graficy maja dobre pewnsje, dodatkowo dochodza im premie czy nawet jakies benefity, spokojnie 6000 tysiecy na miesiac

0 / 0

to musi siedzieć w jakiejś poważnej firmie jeśli taka kasa

0 / 0

mój znajomy jest po asp i kursach, ma naprawdę świetne pomysły, nie ma co się dziwić że zarabia prawie 6000 zł

0 / 0

myślę, że spokojnie ok 6000 tysiecy mozna wyciagnac lub nawet wiecej, z pewnoscia da się.

0 / 0

Zarobki zależą tu w dużej mierze od firmy i doświadczenia, ale tak 4-5 tysięcy to jest raczej norma. Można nawet dobić do około 6 tys, a to już dobre pieniądze są.

0 / 0

Taki ktoś zarabia na pewno powyżej 5000 zł, niestety masa firm używa ludzi jako multizadaniowców, są na innych stanowiskach a robią to

0 / 0

Niestety w niektórych firmach można tylko nieco ponad 2500 zarobić.

0 / 0

calkiem ciekawa pracai raczej dla ludzi ktorzy maja jakas w sobie inwencje tworcza. moja kolezanka przy duzej ilosci zlecen spokojnie wyciaga.la tak cos ponad 3 000 tys zl. wiem ze mozna i wiecej

0 / 0

calkiem ciekawa pracai raczej dla ludzi ktorzy maja jakas w sobie inwencje tworcza. moja kolezanka przy duzej ilosci zlecen spokojnie wyciaga.la tak cos ponad 3 000 tys zl. wiem ze mozna i wiecej

0 / 0

Graphic Designer ma dobre wynagrodzenie, ja sam zarabiam blisko 6 tysięcy, ale można i lepiej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...