Pracownik Wsparcia Technicznego zarobki na tym stanowisku.

PRacownik wsparcia technicznego w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

podejrzewam, ze na tym stanwosiku zarobisz od 3 tysiecy w gore ewentualnie jakies 5

0 / 0

na poczatek dostaniesz 2 tysiace gwarantowane pozniej co dolozą napewno wiecej

0 / 0

Pracownik Wsparcia do zarobienia jest przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Pracownik Wsparcia Technicznego to często praca w terenie. Zarobki nawet 2500 netto

0 / 0

stanowisko pracownika wsparcia technicznego @ nie daje dużych możliwości finansowych,tak cos około 3 tysiące

0 / 0

słyszałem, że mając doświadczenie z innych firma spokojnie można i 2,5 tyś zarobić

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

pracownik wsparcia technicznego musi mieć wyższe wykształcenie, a zarobki zaczynają się na tym stanowisku od 3 tysięcy netto

0 / 0

No mniej niż 2300 to raczej nie dają @Xenio więc masz rację :)

0 / 0

Myślę, że mniej niż 2300 złotych to się nie dostanie na tym stanowisku, ale zazwyczaj zarobki są trochę wyższe.

0 / 0

Coś w granicach 4000 tysiecy mozna mieć, branża techniczna jest dobrze płatna, trzeba miec tez zdolnosci manualne.

0 / 0

Pracownik Wsparcia Technicznego średnio zarobi 3500 zł

0 / 0

Ja myslę, że akurat na wsparciu technicznym te 3500 to taka maksymalna kwota, a nie spokojnie do osiągnięcia.

0 / 0

Jeśli się człowiek dobrze wkręci, do dobrej firmy, to 3000 lekką ręką.

0 / 0

Zarobki są całkiem całkiem, jak pracowałem na tym stanowisku, to zarabiałem jakieś 1700, ale w biurze były osoby do 3000

0 / 0

Taki pracownik zarabia w przedziale od 2500 do 3500, aczkolwiek kilka razy słyszałem wersję, że można wyciągnąć trochę wiecej

0 / 0

Z odpowiednią zdolnością i umiejętnościami myślę, że spokojnie i 3500 jest pewne.

0 / 0

Pracownik Wsparcia Technicznego myslec ze ponizej 2400 nie zejdzie a miare wzrostu doswiadczenie do 3500 zł dojdzie, takze pieniadze nawet duze jak na te czasy.

0 / 0

W warszawie od 2400 do 3500 wyciąga się jak chce się pracować

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...