Księgarz zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Księgarz w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Księgarz na czysto ma maksymalnie 2500 w dobrej księgarni

0 / 0

Księgarz to spoko fucha, zarobi przynajmniej 2000 złotych na czysto

0 / 0

No nie ma co się kokosów spodziewać, bo zarobki to niewiele ponad 2 tysiące jak dobrze pójdzie.

0 / 0

praca dla miłośników, ale raczej wysokich zarobków nie ma się co spodziewać

0 / 0

Minimalna krajowa zazwyczaj, czasem lekko powyżej 2000 płacą.

0 / 0

Często dają zaledwie najniższą krajową, ale można lepiej trafić

0 / 0

Slabo trafiłeś, ja po roku czasu dostaje już 2500 zlotych brutto

0 / 0

1850 brutto na start, w ciągu dwóch lat niewielkie podwyżki inflacyjne.

0 / 0

jako księgasz to w warszawie na pewno nie zarobisz dużo..

0 / 0

Księgarz zarobi przynajmniej 1000 złotych maksymalnie 2500złnetto

0 / 0

Zazwyczaj nie proponuja wiecej jak 2000 złotych, a praca wcale nie jest taka łatwa, to nie bibliotekarz.

0 / 0

Nie zarabia się najlepiej, ale do 2500 można spokojnie wołac na start.

0 / 0

księgarz za dużo nie zarabia, max 2500 zł,ale trzeba przyznać ze praca jest spokojna i przyjemna

0 / 0

no wiem ze minimalnie mozna zarobic jakis 1 tysiac wiec to nie sa raczej duze pienaidze

0 / 0

Oj te 2 tysiące to już jest niezła sumka i nie wiem gdzie się tyle dostaje @mysza bo ja na tym stanowisku zarabiam niewiele ponad 1300 na rękę.

0 / 0

Na księgarza zarobki może i nie są porywające, ale średnio można wyciągnąć około 2 tysięcy.

0 / 0

tak jak powyzej niestety nie da sie wiecej niz jakims sposobem 2500, ale to jest maksimum, srednio szacuje sie zarobki tak 1700 zł netto na stanowisku ksiegarz.

0 / 0

No ja niestety dostaję 1000 zł ale żeby było śmieszniej - jest to kwota brutto

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...