Pracownik ds. Telewindykacji zarobki na tym stanowisku.

Witam polecam producenta wind towarowych http://montownia.eu najniższe ceny na rynku

0 / 0

Pracownik Telewindykacji zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Pracownik ds. Telewindykacji ma zaro bki w okolicy 2900 netto

0 / 0

Pracownik telewindykacji zarobi od 1800zł netto miesięcznie w górę

0 / 0

wiesz co chyba masz, placone albo na godzine ale bo stale wynagrodzenie ponad 2000tys masz

0 / 0

nie jest to lekka praca, ale można przynajmniej zarobić te 3 tyś.

0 / 0

Myślę, że tutaj będzie coś koło 2000 złotych z premią

0 / 0

W tej pracy zarabia się przynajmniej 3500 netto / ms

0 / 0

wszystko jedzie na prowizji. Jak się można domyślać to koło 2-3 tysięcy to wszystko...

0 / 0

Zarobki szalone nie są, więc jak ktoś myśli, że będzie zarabiał z 4 tysiące to się myli, bo zazwyczaj to trochę ponad 2 tysiące.

0 / 0

Z tego co mi wiadomo zarobki na tym stanowisku to jakieś 2 tysiące.

0 / 0

Jedni trafią lepiej, drudzy trafią gorzej, bo zarobki od 1800 do 3 tysięcy jakoś.

0 / 0

średnie zarobki z tego co mi wiadomo wynoszą tak około 3000 zł ale to po już jakimś stażu pracy

0 / 0

praca jest bardzo trudna i specyficzna, ale zarobki na poziomie 3 tysięcy każdego powinny satysfakcjonować

0 / 0

Telewindykacja nie jest super opłacalna, ale jakieś 1800 zarobi na rękę

0 / 0

zarabia trochę lepiej niż wynosi najnizsza krajowa z tego co mi wiadomo

0 / 0

Na samym początku taki pracownik ds. telewindykacji zarabia w granicach 1800zł.

0 / 0

Przy dobrych wynikach jest to kwota rzędu 3000 złotych.

0 / 0

Taki pracownik zarabia dość mało, poniżej 2000, do tego praca w stresie, wyzwiskach, ale też zarabia na premiach

0 / 0

Podstawy tak, ale premia może wynieść nawet i 800 złotych.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...