Pracownik Zakładu Pogrzebowego zarobki na tym stanowisku.

pracuje w zakładzie pogrzebowym i zarabiam ok 3 tys. ale w pracy spedzam ok 250 godzin miesiecznie. i ciagle uwiazany, nie wazne czy swieto czy niedziela alejak sa pogrzeby to musisz isc. w nocy o pólnocy tel i trzeba jechac bo własnie ktos zmarł. nigdy nic nie mozesz zaplanowac.

0 / 0

Pracownik Zakładu Pogrzebowego ma średnio około 3000 zło

0 / 0

A ja chętnie się z Tobą zamienię , dam Ci moją robotę w zakładzie pogrzebowym za nie mniej niż 3 tysie miesięcznie z rejestracją a ja wezmę Twoją robotę i dożucę Ci 5 tysi extra za zamiankę .

0 / 0

ososba na tym stanowisku zarobi jakieś 2500 zł netto

0 / 0

Pracownik Zakładu Pogrzebowego - jego średnie zarobki to 2300 złotych

0 / 0

Pacownik Zakładu Pogrzebowego zarabia powyżej 3000 złotych

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

PRacownik zakładu pogrzebowego zarabia powyżej 3000 zł

0 / 0

Mi się wydaje, że do zarobienia jest tutaj minimum 4000

0 / 0

na spokojnie można dobić do 2700 zł miesięcznie :)

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

hmm podobno maksimum zarobków to koło 2700 zł miesięcznie

0 / 0

nie jest to wdzięczna praca ale bardzo opłacalna. Wynagrodzenie to około 4 tyś

0 / 0

ciężki zawód, jednak można zarobić tak w przedziale od 2200 do 3000 zł co miesiąc

0 / 0

Branża jest stabilna, że tak powiem i spokojnie 4-6 tysięcy sie zarabia, bo jednak mało chętnych.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Myślę, że podstawa to pewnie jakieś 2000 tysieca, nie wiem czy na tym stanowisku sa premie, ale pozniej podwyżki tak.

0 / 0

W zależności o d ilości prowizji i hojności rodziny zwykle można przynieść dniówki jakieś 200-500 zł

0 / 0

Bez problemu 3000-4000 to jest dochodowy biznes, a mało kto chce wykonywac taka pracę.

0 / 0

@piesek no to prawda wiecej niz 3 tysiace to na takim stanowisku sie raczej nie zarobi

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...