Specjalista ds. Obsługi Klienta zarobki na tym stanowisku.

Specjalista ds obsługi klienta zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

taki specjalista rowniez zarbai bardzo dbrze bo mysle, ze spokojnie okolo 10 tysiecy

0 / 0

Specjalista ds. Obsługi Klienta zarabia różnie średnio 4000 zł

0 / 0

taki specjalsita to na prawde moze sporo zarobic bo i ponad 7 tysiecy

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Wiem, że w niektórych firmach oferują 4000 złotych

0 / 0

7300 zł to raczej taka górna granica zarobków miesięcznych

0 / 0

no nawet można zgarnąć pensję koło 6000 zł co miesiąc ;)

0 / 0

wiecie zależy jakie to call center tak naprawdę ale nawet koło 5000 zł

0 / 0

Zalezy gdzie, w zwykłym markecie na wiecej jak 3000 nie ma co liczyć.

0 / 0

to prawda, że specjaliści ds obsługi klienta wyciągają dobre pieniądze

0 / 0

Wszystko zależy od branży, ale i tak bardziej się opłaca obsługiwać klientów kluczowych. Zarobki o 15-20% potrafią być wyższe

0 / 0

no tak jak piszesz @kapsel..ale to dobrze ze mniej nuz 2,5 tysiaca sie nie zarobi

0 / 0

jednoznacznie nie da się stwierdzić, ale myślę że na prowincji to ponad 2500 a w większym mieście ponad 7500

0 / 0

To zalezy od doswiadcznie i pwenie od tego na ile sie strasz,podstawa pewnie 2000 tysiace plus premia

0 / 0

Takie kwoty sa mozliwe, ale nie od razu. Na start nie oczekiwałbym więcej niz 3 tysiące.

0 / 0

Wynagrodzenie specjalista ds. obsługi klienta może liczyć nawet na 7500 zł w zależności od regionu gdzie pracuje

0 / 0

ja potrafiłam miesięcznie zarobić nawet do 6000 zł na tym stanowisku, jak się człowiek stara, to może :)

0 / 0

jeżeli ktoś tak jak ja obsługuje prestiżowych klientów to spokojnie i 6800 w Warszawie jest realne.

0 / 0

Ja zarabiam 3100 i to juz ze sporymi bonusami jak premia i prowizja.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.