Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Specjalista ds Kontaktów Międzynarodowych w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Specjalista ds Kontaktów międzynarodowych to 3000 złotych

0 / 0

Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych wyciągnie jakieś 5 k

0 / 0

znając języki idzie zarobić nawet i 3 tysiące na mieisąc

0 / 0

Ja tam uwazam, że taki specjalista zarobi powyżej 4000

0 / 0

tak naprawdę to zależne od doświadczenia. 2 lata i powyżej to można zarobić to 6 tysięcy

0 / 0

tutaj to zarobki realne to tak do 4000 zł co miesiąc się dostaje

0 / 0

to prawda. Liczyć można na dobrą kasę. Znajomy miał 4 tysie

0 / 0

jeśli ma język jeden czy drugi perfect to kasa około 4-5 tysięcy spokojnie

0 / 0

Taki specjalista to zarobi bez większych problemów przynajmniej 3000

0 / 0

taki specjalista na pewno jest w stanie zaorbić ponad 3000 zł

0 / 0

taki dobry specjalista to zarobi do 3000 zł jednak

0 / 0

taki dobry specjalista to zarobi do 3000 zł jednak

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Operując swobodnie 2-3 językami obcymi spokojnie można zarobić nawet i 5 tysięcy

0 / 0

tak, od stażu pracy sporo zalezy jak widze no i też na pewno ok 2 tys zarobisz

0 / 0

Mi osobiscie wyadaje sie ze wiecej, niz te 3000 tysiace, chyba ze to zalezy od stażu pracy

0 / 0

na tym stanowisku podobno można tak miesięcznie wyciągnąć około 3-3,5 tysięcy zł pensji

0 / 0

tak mi się właśnie zdawało suzkam informacji na temat zarobków na tym stanowisku i jak boga kocham przed wejściem tu właśnie liczyłem, że pewnie tak 2500-3000 można wyciągnąć i widze faktycznie :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...