Krawiec zarobki na tym stanowisku.

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Krawiec w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

Kasa musi się zgadzać, ale krawiec nie więcej niż 2000zł

0 / 0

Krawiec zarabia na pewno zw 2500 netto miesięcznie

0 / 0

Na początku niestety dają nawet po 1500 złotych na rękę

0 / 0

Nie takie grosze, bo 2500 netto przecież na drodze nie leży

0 / 0

to już dość stary zawód. kiedyś były tu zarobki teraz tylko grosze

0 / 0

Jako krawiec mozna liczyć na średnie wynagrodzenie ok 2000 zł

0 / 0

maksymalnie dostaje się 2400 zł, nie słyszałam zeby ktoś miał więcej w tym fachu

0 / 0

no z tego co wiem to ciotka zarabia około 2 tysięcy tylko

0 / 0

Mimo wszystko wiele osób potrzebuje sobie cos przerobić i w dobrym miesiącu idzie zarobić te 4000.

0 / 0

Obecnie nie jest to tak popularny zawód jak kiedyś, więc i zarobki się zmniejszyły, tak, że najwięcej to jakieś 2500 na rękę można wyciągnąć.

0 / 0

to też ważne są umiejętności ale tak w przedziale od 2000 do 4000 zł miesięcznie na spokojnie można zarobić

0 / 0

Jeśli ktoś ma dobry pomysł i sam coś robi to i 4000 zarobi

0 / 0

Ja pracuje "u siebie" sama prowadzę działalność i powiem wam że to się opłaca, średnio po opłaceniu wszystkiego zostaje mi 2500 zł na czysto. Oczywiście mam stałe klientki i ogłaszam usługi w różnych miejscach

0 / 0

To i tak macie dobrą opcję - ja dostaję ledwo 1400 :(

0 / 0

Te 2000 to już dużo, normalnie zadro, bo ja jak wyciągnę 1800 to już się cieszę.

0 / 0

Bywa różnie, zależy od liczby klientów, ale 2000 tysiące przeważnie wpadnie.

0 / 0

Jak trafi się na dobrą firmę, np przy garniturach na miarę to 3000 jest do osiągnięcia.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...