Złotnik zarobki na tym stanowisku.

Złotnik to kasa na wysokości 2000 złotych netto

0 / 0

Złotnik zarabia przynajmniej 4000 złotych na miesiąc więc spoko

0 / 0

praca sporo wymaga, jeżdżenie na targi etc. ale zarobki minimum 4 tyś są w miarę przyzwoite

0 / 0

podobno w tych lepszych miesiącach to tak nawet około 4000 zł

0 / 0

ale co raz trudniej jest takim osobom o klientów w tych czasach

0 / 0

Robiac na wlasna rękę zarobki mogą osiągnąć nawet te 4000 netto

0 / 0

złotnicy maksymalnie ze stawkami dochodzą podobno do 4000 zł miesięcznie ;)

0 / 0

nie prawda, ostatnio dość słabo sprzedaje się złoto

0 / 0

Dobra lokalizacja i bez problemu wpada 4000 złotych.

0 / 0

Posiadając własną działalność będzie jakoś 3000 do 4000

0 / 0

wydaje mi si, że nawet wiecej, do 4000 zł też można zarobić

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Stanowisko coraz rzadziej spotykane, ale jeżeli ktoś ma swoją prywatną pracownię to spokojnie 3000 zarobi

0 / 0

no jasne, 3 tys to jest nawe wysoka stawka jak na złotnika

0 / 0

tak, teraz już mniej płaca, po 3 tys to i tak dobrze

0 / 0

Złotnik w dobrych miesiącach zarabia niestety nie więcej niż 3000 złotych, ogólnie jest to słabo płatna praca, jak na taką odpowiedzialność

0 / 0

W małym mieście polskim spokojnie zarabiam 2500 miesięcznie - nie jest źle

0 / 0

no nie wiem ile taki złotnik może zarobić dziś skoro klienci odchodzą od zakupów złota tendencja od paru lat jest spadkowa nie wiem czym to jest spowodowane myślę, że około 2500 złotych to jest maks

0 / 0

Mi się udaje zarobic ponad 3 tysiące, ale klientów coraz mniej

0 / 0

no bo ludzie moga kupowac gotowy produkt zamat isc do kogos zby mu to zrobil i czesto taniej wychodzi niz u zlotnika. ale tak srednio kolo 2000 zl jeszcze daje rade.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...