Zegarmistrz zarobki na tym stanowisku.

Gdzieś Ty widział takie zarobki? Pracuję w Anglii i mam wynagrodzenie tej wysokości... jeżeli wPolsce podaj namiar. Odrazu wracam do kraju

0 / 0

Zegarmistrz zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Oj nie powiedziałbym raczej to zarobki bliższe około 1500 na rękę

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

niesttey słabo opłacany zawód - około 1600 złotych

0 / 0

podjerzewam, ze nawjiecej do 2 tysiecy, nie wiem czy wiecej da sie wyciagnac?

0 / 0

kurcze niestety wlasnie nie sa to duze zarobki..minimalnie to 1,2 tys zl

0 / 0

zarobki zegarmistrza nie sa jakies bardzo wysokie nie przekraczaja raczej 1,5 tys. zlotych

0 / 0

W moim mieście zegarmistrz dostaje niecałe 1500 zł miesięcznie.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Zegarmistrz trochę już ginie, ale zarabia nadal około 2000 złotych

0 / 0

No dniówki z pewnością tysiąca nie mają, więc pewnie tak @fifi. Raczej to zarobki 2-3 tysiące. Rzadko kiedy te 5.

0 / 0

Chyba miałeś na myśli 100 złotych dziennie, jest to bardzo możliwe wtedy

0 / 0

Dniówka to jakieś 1000, miesięcznie , do 2500 na rękę.

0 / 0

Niestety niewielu mamy teraz zegarmistrzów, a i oni nie zarabiają dużo, bo około najniższej krajowej.

0 / 0

zawód wymierający więc i sporo ludzi zamyka zakłady. Nie mniej jednak ci którzy mają uznaną markę spokojnie na te 2-3 tyś co miesiąc mogą liczy

0 / 0

myślę, że taka stawka osiągalna to jest tak koło 5000 zł miesięcznie dla zegarmistrzów

0 / 0

no zegarmistrzowie zarabiają tak w przedziale od 5000 do 10 000 zł miesięcznie mniej więcej

0 / 0

Na własną rękę jak się robi to dniówka 200 czasem wpadnie nawet.

0 / 0

ja słyszałem, ze koło 3 tys na reke właśnie zarabia.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...