Maszynista Maszyn Sitodrukowych zarobki na tym stanowisku.

Maszynista Maszyn zarobi przynajmniej powyżej 3000 złotych

0 / 0

Maszynista Maszyn Sitodrukowych zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

Maszynista Maszyn Sitodrukowych to zarobki powyżej 4000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

podobno 5000 zł miesięcznie to na spokojnie można dostać

0 / 0

Jeżeli ktoś ma zarobki rzędu 6 tysięcy to podejrzewam, że jest to spowodowane posiadaniem wykształcenia kierunkowego.

0 / 0

Dużych pieniędzy nie będzie, no ale 2000 - 2500 to spokojnie można zarobić

0 / 0

na spokojnie można minimalnie zarobić koło 1800 zł więc jest to całkiem ok sprawa

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Proponuję dokształcać się w tej samej firmie w której chce się dalej zdobywać wyższe stanowiska. Jako maszynista mniej niż 3,5 nie powinno się zarabiąć.

0 / 0

Bazując na własnym doświadczeniu wiem, że nie podjąłbym pracy za mniej jak 3,2 netto na rękę

0 / 0

zależy czy ma się doświadczenie czy nie. Podstawa zwykle to około 2,5 tysiąca.

0 / 0

jako maszynista można zarobić tutaj naprawde dobre stawki np 3000 zł

0 / 0

Hmm, kiedys widziałam takie ogłoszenie w którym oferowali podstawy 3000 tysiace plus premie

0 / 0

jest u nich mniej wiecej do 4000 zł do zaorbienie

0 / 0

Z nadgodzinami obecnie mam lekko ponad 3000, także nie jest źle. Pozdrawiam.

0 / 0

No 2500-2700 na rękę to są realne pieniądze jakie można na tym stanowisku ugrać, praca jest ciekawa jeszcze jeśli masz ze sobą dobrą ekipę to jest godna polecenia pozdrwaiam i powodzenia

0 / 0

Jest bardzo realne zarobić 3300-4000 tylko trzeba trafić na firme w dobrej kondycji.

0 / 0

Kumpel zaczął pracę z tytułem inżyniera i na start 3000 dostaje

0 / 0

Ja zarabiam 3200 juz z premią i mam umowę o pracę.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...