Specjalista Ds. Planowania Produkcji zarobki na tym stanowisku.

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Specjalista Ds. Planowania Produkcji wyciągnie 5500 zł

0 / 0

Specjalista to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

No jasne, że spokojnie da się zarobić takie pieniądze @jai. Niektórzy zarabiają nawet 6 tysięcy.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

No nie wiem, ja bym powiedział, że to kwota netto, a później to nawet i do 5000

0 / 0

można zarobić spokojnie 3000 na start, tylko, że to kwota brutto, a nie netto!

0 / 0

Wszystko zależy od firmy, ale obecnie kształtuje się to tak, że większość specjalistów ds. planowania produkcji może się cieszyć zarobkami w okolicy 4 tysięcy.

0 / 0

Na stanowisku Specjalista Ds. Planowania Produkcji można śmiało mówić o zarobkach min 3000 zł

0 / 0

myślę, ze spokojnie wyciagnąc idzie na poczatek ze 3000 tysiace pozniej wiadomo,ze wiecej

0 / 0

zazwyczaj to zarobki na tym stanowisku wahaja sie miedzy wynagrodzeniem 3 a 6 tyseicy

0 / 0

W tym przypadku średnią będzie chyba 4000 złotych.

0 / 0

tak około 4000-6000 zł miesięcznie mają się stawki na tym stanowisku z tego co wiem

0 / 0

To stanowisko to spokojnie jest jakieś 3000 złotych w minimalnej kwocie, ale wiadomo jak mówi @robert w dużej firmie jest lepiej

0 / 0

ja dostaje w dużej firmie ponad 5 tysięcy, ale stanowisko mam bardzo odpowiedzialne

0 / 0

U mnie nadgodziny się aż tak często nie zdarzają, ale zwykle też na 3000 mogę liczyć.

0 / 0

Ja jako planista mam 3600, czasem za nadgodziny dodatkowa kasa.

0 / 0

Gdy dobrze się trafi to 3500 można przytulić, ale 4000 to rzadka rzadkość.

0 / 0

Jednak zazwyczaj nie jest łatwo znaleźć taką pracę, u mnie standard 3200

0 / 0

W dobrej firmie to i 4000 złotych jest realne do zarobienia.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...