Introligator zarobki na tym stanowisku.

Introligator to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Introligator zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

tez tak podejrzewam, ze cos ponad 4tysiace moze dostać do tego wliczajac juz premie

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

no masz racje jakos tak miedzy 2,3 a 3, 7 tysiecy to pewnie bedzie

0 / 0

z tego co mi wiadomo to z 3,5-5 tśace idzie do ciebie

0 / 0

podejrzewam,że spokojnie od 2000tysiecy do 4000 tysiecy wyciagnac sie da

0 / 0

Jasne, że są realne. Na dzień dobry dostaje się te 2300 zł, a z czasem to rośnie.

0 / 0

@kawior, nie tysięcy, tylko złotych, ale widełki 2000-3000 złotych sa bardzo realne.

0 / 0

Też tak myslę, że coś na poczatku bedzie ze 2000 tysiecy a pozniej cos ok 3000 tysiecy plus umowa.

0 / 0

Ja na start dostałem 2600, także od takiego pułapu się zaczyna

0 / 0

Ja tam w introligatorni spokojnie zarabiam 4 z przodu, także proście o podwyżki.

0 / 0

Da się dojśc do 3 tysięcy, a jak się trafi dobra firmę to i powyżej. Pozdrawiam.

0 / 0

Myślę, że na średnie zarobki dla introligatora wynoszą około 2500 złotych, więc całkiem nieźle

0 / 0

Introligatorzy zarabiają jakieś takie kwoty rzędu 2-3 tysięcy złotych, ale w mniejszych miastach schodzi do 1500zł

0 / 0

tak, ale trzeba mieć już wcześniej trochę doświadczenia na tym stanowisku

0 / 0

Ja sam teraz mam 3 z przodu, więc potwierdzam - to możliwe.

0 / 0

Nawet rzekłbym, że da się dojść do trójki z przodu, sam mam teraz.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...