Hartownik zarobki na tym stanowisku.

hartownika zarobki wahają sie w granicach 2-3,5 tysiąca zł

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Hartownik zarobi od 1800zł netto miesięcznie w górę

0 / 0

dobry hartownik zarabi9a nawet 3500 zł to naprawde już nieźle

0 / 0

Praca ciężka, no ale zarobki niezłe, ponad 3000 netto

0 / 0

Hartownicy zarabiają powyżej 2000 złotych netto

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

wydaje mi się , że dobrze trafiłeś w takim razie bo o taką kasę ciężko

0 / 0

Te 3 tysiące nie są takie złe, ale ja sam zarabiam 4 tysiące jako hartownik.

0 / 0

hubik, to pros o podwyżkę, bo 4000 złotych wcale nie tak trudno tu zarobić.

0 / 0

@amen, 3000 złotych, a nie 3000 tysięcy, ale potwierdzam, sam tyle zarabiam.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

po szkole zawodowej zarobki nie będą mniejsze jak 5-6 tysięcy. Ale trzeba do tego dołożyć dośwaidczenie.

0 / 0

Na pewno w Polsce warto uczyć się fachu. Prawda jest jednak taka, że to za granicą zdecydowanie lepiej płacą bo jakieś 3-4 razy lepiej

0 / 0

Spokojnie dość dobry hartownik jest w stanie zarobić ponad 3 tysiące złotych, ale można się starać o jakieś premie.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Jeżeli pracuje się na produkcji to raczej nie wiele się zarobi.. Mając trochę więcej doświadczenia nawet do 4 tyś

0 / 0

zależy w jakim miejscu sie pracuję, wiadomo, ze prywatnie bedziesz miał wiecej wiec cos koło 3000 tysięcy lub ponad

0 / 0

nie wiem jak jest w polsce mysle ze ok 3000 tys natomiast za granica daja wiecej i wielu hartownikow poszukuja

0 / 0

Z doświadczeniem wielu szukają - pzrynajmniej w moim województwie. Ulicznych dużo łatwiej ogarnąć

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...