Doradca Handlowy zarobki na tym stanowisku.

Doradca Handlowy zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Doradca Handlowy zarabia więcej niż 3000 złotych netto na początek

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Myślę że do zarobienia jest od 2000 złotych z premiami czyli do 4=5

0 / 0

maksymalnie zarobi jakieś 6 500 złotych netto...

0 / 0

oj mysle ze na poczatku to troszke mniej niz 3 tysiace a maks prawie 7

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

No dobić do takich zarobków można, ale niekiedy są niższe, w okolicy 2500.

0 / 0

Razem z premią myślę, że można dobić do 5000 złotych

0 / 0

doradca handlowy nie zarobi mniej niż 2 tysiące na miesiąc

0 / 0

zależy jakie doświadczenie itp ale tak do 6500 to na spokojnie

0 / 0

Wraz z premiami może się uzbierać 4000 - 5000 złotych

0 / 0

zalezy czy to jest poczatkujacy doradca czy zawodowiec bo na poczatku kolo 3000 moze masz a pozniej z 10000

0 / 0

W tym zawodzie dużo zależy od prowizji, ale jeśli podstawa jest zazwyczaj te 2 tysiące to można powiedzieć, że to najniższa kwota jaką dostają.

0 / 0

jako doradca handlowy spokojnie do 3 tys na podstawie się ma

0 / 0

Doradcom handlowym się powodzi jeśli chodzi o zarobki, ale warunek jest jeden: muszą być w tym dobrzy. Ci najlepsi są w stanie zarobić nawet około 7 tysięcy.

0 / 0

na spokojnie zarabia się te maksymalne pułapy wynoszące koło 6900 zł miesięcznie

0 / 0

Doradca zwykle pracuje na prowizji. Nie wiem jakie warunki wasze firmy oferują, ale u mnie podstawa to raptem 1200 zł

0 / 0

Jak jest sie ogarniętym to według moich doświadczeń można zarobić 6000 bez problemu.

0 / 0

No faktycznie, ja też mam niewielką podstawę, bo niecałe 2200, ale do tego dochodzi też premia, więc można wyciągnąć o wiele więcej. Nie ma przez to stałych kwot, ale fajnie, że można zarobić np. 5 tysięcy, jak mi się niekiedy udaje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
20 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...