Konsultant Ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowej zarobki na tym stanowisku.

Konsultant sprzedaży powierzchni reklamowej do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Na tym stanowisku zarobki raczej nie przekraczają 2500

0 / 0

W wiekszosci firmach oferuja stawke godzinowa lub ok 3000tysiecy

0 / 0

ciekawe. u mnie w firmie więcej jak 1500 nie dawali i to osiągając niezłe wyniki

0 / 0

No nie wszedzie, w niektórych firmach oferują 1800

0 / 0

w Polsce jest duży nieład w tym temacie, ale podejrzewam, że 2,2 można lekką ręką zarobić.

0 / 0

to prawda, żę mogą liczyć raczej jedynie na najniższą krajową

0 / 0

Pytanie w jakim stopniu konsultant jest samodzielny. Zwykle tacy ludzie zarabiają tylko na przeżycie jakies 1500 zł

0 / 0

Kasa powinna sie zgadzać, zazwyczaj 4 tysiące, chyba, że dobry miesiąc to dzieki prowizjom do 6k.

0 / 0

Taki konsultant nie zarabia jakichś przejmujących kokosów, ale wyjmie na pewno coś w granicach 2000-3000 złotych

0 / 0

Na start zwykle jednak nie dostaje sie wiecej niż 2400 złotych netto.

0 / 0

Zwykle nie zarabia sie wiecej niz 4000 złotych, chyba, że dostanie się premię/prowizje.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Wszystko zależy od obrotności danego człowieka. Zwykle 2800 jest dostępne od ręki

0 / 0

no tak, konsultant to może zarobić i po 6 tysięcy nawet

0 / 0

ja współpracujęz 2 agencjami - więcej mi nie potrzeba i tak mam 5000

0 / 0

Bywa różnie, bo u mnie jest podstawa i premie, ale na te 4 tysiące czasem wychodzę.

0 / 0

w rynku reklamowym wcale takich nie wiadomo jakich pieneidzy nie ma a pracy jest mnostwo. do 3000 tys mozna. ae totez zalezy do firmy i ile sie pracuje.

0 / 0

Z doświadczenia skłaniałabym się bardziej ku 3300 złotych niestety

0 / 0

niestety , ale 4 to już będzie maks tego na co można liczyć

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...