Kierownik Punktu Sprzedaży zarobki na tym stanowisku.

witam mam sprawe w sumie nie na temat ... sprawa wyglada tak wrzucilem post jako gosc pod nickiem GACEKOSS i chociaz ten post jest prawdziwy to mam przez niego problemy jak mozna bym prosil o usuniecie tego postu temat viwa mebel opinie ... pozdrawiam

0 / 0

Kierownik Punktu Sprzedaży na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

no dobrze, ale jeśli chodzi o minimum to będzie ok 3000 zł netto.

0 / 0

Wiecie co, realne zarobki to takie przynajmniej na poziomie 3000 tysięcy

0 / 0

dużo zależy od tego jakich ma pracowników w swoim punkcie, ale nie mniej niż 3 tysiące

0 / 0

3000-3500 to realne zarobki, ale nie na start, trzeba miec wyniki.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

na spokojnie na kierownika punktów spredaży przypada nawet tak do 3,5 tys. zł miesięcznie

0 / 0

Kierownicy zarabiaja zawsze wiecej niż zwykli pracownicy, dużo zależy od założeń i targetów myslę ,że tak ok 4000 tysięcy.

0 / 0

3000 złotych to jest chyba średnia zarobków na tym stanowisku.

0 / 0

kierownik cos w granicach 3000 tysiecy pewnie ma dodatkowo jakies premie czy benefity mu tez wpadną

0 / 0

Bez przesady, to w końcu stanowisko kierownicze, tutaj na 4 z przodu mozna spokojnie liczyć.

0 / 0

Kwoty są różne, ale w zależności od punktu i dziedziny którą się zajmujecie można wykręcić jakieś 3000 zł

0 / 0

Powiem Ci, że o taką kwotę nie jest łatwo ja mam 4000 prawie.

0 / 0

Nie wiem czy wy jakoś biedujecie, bo ja spokojnie zarabiam 5,600

0 / 0

Ja zarabiam ponad 4 tysiące, przeciez to w końcu stanowisko kierownicze.

0 / 0

O większą sumę jest ciężko ale jest możliwe, ale standard to 2500

0 / 0

jeżeli jest się kierownikiem swojej działalności to i więcej możliwe jest do zarobienia.

0 / 0

rzeczywiscie, pomimo stanowiska kierownik cos kolo 3000 tys zl sie wyciagnie, czy wiecej raczej sie jeszcze nei spotkalam.

0 / 0

Wbrew pozorom zarobki nie robią szału, jest to coś koło 3000 złotych.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...