Specjalista Ds. Handlu Zagranicznego zarobki na tym stanowisku.

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Specjalista Ds Handlu Zagranicznego w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

zalezy od firmy ale takie osoby spokojnie mogą liczyć na wynagrodzenie w przedziale 5 yysiecy i wiecej

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

na stanowisku Specjalista Ds. Handlu Zagranicznego to można zarobić nie mniej niż 4 000 zł miesięcznie

0 / 0

Średnia na tym stanowisku to 4000, bsdi i jego 45000 to jakaś literówka

0 / 0

na spokojnie można dobić do miesięcznych zarobków około 4500 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Nie jest to proste, ale z premią można dobić do 45000

0 / 0

4,5 tysiąca złotych jako człowiek od handlu zagranicznego to standard

0 / 0

Powiem wam, że taka osoba jest w stanie zarobić nawet 4500 złotych.

0 / 0

wszystko zależy jak jest założone wynagrodzenie specjalisty. Podstawa + prowizja i więcej wyjdzie.

0 / 0

specjalista ds handlu zagranicznego może zarobić nawet do 5 tysięcy zł miesięcznie

0 / 0

jeżeli ktoś swoje stanowisko łączy z wiedzą i doświadczeniem z branży to spokojnie zarobi 4 tysiące

0 / 0

z tego co sie oreitunuje to wiecej niz 4500 to sie raczej tam nie zarobi chyba

0 / 0

Jeśli masz dobre wyniki to na samej premii wskoczy Ci 500 do 1000 złotych.

0 / 0

jak najbardziej się z wami zgadzam, nie trzeba się martwić tym 3500 zł bo szybko można się dorobić więcej na tym stanowisku

0 / 0

no ja akurat jestem po wyższej szkole i dostałem na start 3500 zł ale wierzę że z czasem podbiję stawkę

0 / 0

specjaliści ds handlu po dobrej szkole i z językami obcymi dostaną nawet 4500 zł

0 / 0

tacy specjaliści ds handlu zagranicznego są na czasie, dostają na start 3,5 tys zł co jest fajną stawką

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...