Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego zarobki na tym stanowisku.

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

na pcozatku dostanie moze jakies 3 tysiace a pozniej z biegiem czasu cos ponad 10 tys ma

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Konsultant ds Klienta zarobi powyżej 6000 złotych netto jednak

0 / 0

Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego zarabia ok 8000 zł

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Na takim stanowisku godzinowa stawka to bardziej 10

0 / 0

Stawka godzinowa to jakieś 8 złotych netto, ale można lepiej trafić

0 / 0

Bywa znacznie lepiej, ale standard to właśnie coś koło 3000

0 / 0

z tego to się orientuję, to właśnie maksymalnie do 3500 zł

0 / 0

widzę że tu niektórzy chcieliby na tym stanowisku ładnie zarabiać. Prawda jest jedna 2500 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Mój chłopak kiedyś był takim konsultantem i zarobki różne były, zależy od miesiąca, ale to tak średnio było około 5 tysięcy spokojnie.

0 / 0

Konsultanci to zarabiają spokojnie 5 tysięcy, a często jest nawet, że o wiele więcej.

0 / 0

wszystko tak naprawdę zależy od klienta na jakiego się trafi i jego potrzeb. Ale najmarniej to 6,5 tyś się dostaje

0 / 0

zarobki są naprawdę wysokie i to trzeba przyznać, bo wynoszą aż od 8 do 10 tys. zł miesięcznie

0 / 0

zarobki na tym stanowisku wahają się tak od 8000 do 10 000 zł miesięcznie, warto być konsultantem :)

0 / 0

Jeżeli ktoś planuje z klientami dobrze żyć to sporo musi najpierw w siebie zainwestować. Ale po tych 2-3 latach 6-8 tysięcy jest niewyjęte.

0 / 0

wiem, ze taki konsultant może zaorbić do 3000 zł z podstawy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...