Konsultant Ds. Klienta Biznesowego zarobki na tym stanowisku.

Konsultant Ds. Klienta Biznesowego dostaje przynajmnjei 2000zł

0 / 0

Konsultant tego typu zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

taki konsultant może zarbiac nawet jakies 5000 złotych

0 / 0

Konsultant DS Klienta Biznesowego zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

Konsultant ds klienta biznesowego to zarobki powyżej 4000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

Mi się wydaje, że do zarobienia jest przynajmniej 3000 złotych

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Konsultant o którym mowa to rpzynajmniej 2000 złotych

0 / 0

@kamil, nie 2000 tysięcy tylko 2000 złotych, jesli mówimy o podstawie, bo tu sa dobre premie.

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Gdy komuś trafi się lepszy kontrakt to jest w stanie wyciągnać od 4 tysięćy w górę.

0 / 0

Na pewno taki konsultant ds. klienta biznesowego jest w stanie wyrobić około 3500 złotych.

0 / 0

Podstawa moze za wielka nie jest moze ok 2000 tysiecy natomiast premie sa solidne ale trzeba zapracować.

0 / 0

@lusak, sa tez firmy, które bez premii zapłaca 3000, ale trzeba mieć doświadczenie i jakieś wyniki.

0 / 0

Z premią owszem jest możliwe zarobienie 3000 złotych

0 / 0

podobno od 2,5 tysiąca zł miesięcznie w górę leci się na tym stanowisku, to dobre zarobki :)

0 / 0

w poprzedniej firmie na tym stanowisku wyciągnąłem 2,5 tysiąca tylko :/

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
wczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...