Dealer Samochodowy zarobki na tym stanowisku.

Dealer Samochodowy zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Dealer samochodowy to ile sprzeda tyle ma, ale powyżej 6000 złotych na miesiąc

0 / 0

to już chyba zależy od ilosci sprzedanych samochodow ale to w tysiacach chyba

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

to zalezyczy dziala na wlasna reke czy u kogos ale mysle jak dobrze sprzeda auto to z 12 tys ma

0 / 0

chciałbym tyle zarabiać. Tak 50 do 80 tys. na miesiąc

0 / 0

Kasa na tym stanowisku to 3000 złotych miesięcznie jest

0 / 0

Na początku bardziej coś koło 4000 złotych netto

0 / 0

no to w zależności od wielu czynników, ale nawet koło 12 000 zł na spokojnie

0 / 0

Wow, jak 50 tysięcy to nieźle. Ja słyszałem coś bardziej o 20-30 tysiącach.

0 / 0

to w zależności od obrotów miesięcznych, ale podobno nawet do 6000 zł miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Tak naprawdę to utrzymanie się na rynku samochodów nowych nie jest proste. Ale przy dobrych wiatrach takie 50 000 miesięcznie jest realne

0 / 0

To zależy jakie sprowadzasz auta i jakich masz klientów ale myślę,że tu z pewnoscia są jakieś kwoty dwucyfrowe cos między 10000 a 15000 tysiecy

0 / 0

Pracując na stanowisku sprzedawcy wszystko jest uzależnione od prowizji, ale te 3,5 tyś co miesiąc powinno być

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

naet wiecej, @szoko ja słyszałem o 4 tys też w większych firmach.

0 / 0

jasne, prowizja nawet 2 tysiecy moze sięgnąć, to prawda

0 / 0

Prowizja ma tu spore znaczenie, bo tak to stała pensja wynosi około 2-3 tysięcy, a prowizją można te zarobki znacznie podnieść.

0 / 0

Na pewno średnie zarobki dla dealera samochodowego wynoszą około 4 tysięcy zł.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...