Specjalista Ds. BHP zarobki na tym stanowisku.

Specjalista DS BHP w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Specjalista Ds. BHP zarabia przynajmniej 4000 złotych netto

0 / 0

Specjalista zarobi jakoś przynajmniej 3000 złotych tutaj na miesiąc

0 / 0

raczej duzo, podejrzewam ze spokojnie od 3000tysiecy w gore to minimum

0 / 0

Taki specjalista zarabia powyżej 3000 złotych i fajnie

0 / 0

Specjalista w dobrej irmie i firmach cos ok 7 tysiecy pewnie wyciagnie

0 / 0

3500 netto jest bardzo realne, bo firma dostaje 10 razy tyle od jednego szkolenia.

0 / 0

podobno na spokojnie można dojść do stawki 4500 zł misięcznie

0 / 0

toczek - 2016-03-29 18:09:04młodzi bhpowcy dostają maksimum około 2,5 tysiącaIle lat stazu w firmie produkcyjnej nalezy miec aby przestac byc "mlodym"? Takie moje pytanie. Ja mam 2,5 roku stazu ( w tym rok za granica, w duzym koncernie- nadal tu pracuje, szukajac w Polsce) i moje oczekiwania sa na poziomie 3500 netto. Wyksztalcenie inz. kierunkowe. Pozdrawiam

0 / 0

Na start to i owszem około 2500, ale z doświadczeniem spokojnie powyżej 4 tysiecy da się zarobić.

0 / 0

młodzi bhpowcy dostają maksimum około 2,5 tysiąca

0 / 0

jeśli chodzi o tych w budowlance to 4 tysiące rzeczywiście są możliwe

0 / 0

Ale w większej firmie można zarobić nawet z 4 tysiące miesięcznie.

0 / 0

jak nieduża firma to na stanowisku Specjalista Ds. BHP wynagrodzenie wynosi około 2,5 zł

0 / 0

wiecie co, mnie kolega opowiadał, że na takim stanowisku to zarabia się nawet do 4000 zł

0 / 0

Tak naprawdę wystarczy sobie w miesiącu 10 firm oblecieć ze szkoleniami z BHP i juz 8 tysięcy jest na rękę.

0 / 0

taaka sredia zarobkow na stanowisku specjalsity ds BHP to jest ok 3 tysiecy

0 / 0

Kasa jest niezła, zarobki zaczynają się nawet dla nowych od 2500 a kończą przy pięciu tysiącach nawet

0 / 0

Specjaliści ds. bhp maksymalnie zarabiają jakoś około 4 tysięcy, nie zdarza się raczej by było więcej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.