Specjalista Ds. Funduszy UE zarobki na tym stanowisku.

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

podejrzewam, ze na poczatku wiele nie dostaniesz bo moze 2 tysiace a jak sie wdrożysz to może i ze 4 tyś.

0 / 0

taki specjalista zarobi maksymalnie 40000 złotych

0 / 0

Specjalista Ds. Funduszy UE - zarobki na tym stanowisku to jakieś 3750 zł

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

mysle, ze ponad 5 tysiecy spokojnie, jak ma spore doswiadczenie to tym bardziej

0 / 0

minumum tak ale maksymalnie to wiem ze 4 tysiace mozna wyciagnac

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

wydaje mi się , że rzeczywiście taka kasa jest osiągalna

0 / 0

nie ma znaczenia czy pracuje w budżetówce czy prywatnie pewnie do 4000ty s.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

jeżeli zna się dobrze na tym co robi to nie mniej niż 4 tysiące złotych

0 / 0

Taka prawda, że 3-4 tysiące to już każdy zarabia i wcale nie potrzeba mieć wiele doświadczenia.

0 / 0

Czemu mielibyśmy nie mieć tylu grantów @kocur? Pieniądze nam przyznane są do 2020 roku, więc to z nich czerpiemy środki na dofinansowania różne. Myślę, że taka osoba spokojnie 4 tys zarabia.

0 / 0

UE teraz jest zagrożona, poza tym Polska nie będzie miała już tylu grantów. Podejrzewam, że do 2 tyś to mogą zaproponować (oczywiście nie na cały etat))

0 / 0

podobno wiedza popłaca i tutaj można zarobić nawet maksymalnie do 4000 zł miesięcznie

0 / 0

taki specjalista to według mnie min 4 tys powinien zarabiać

0 / 0

Doświadczony specjalista ds. funduszy ue ma przeciętne zarobki w granicach 3500 zł.

0 / 0

Specjalista Ds. Funduszy UE może pochwalić się zarobkami ok 3500 zł

0 / 0

Specjalista 4000-5000 tysiecy z pewnoscia wyciagnie jeszcze do spraw europejskich to tym bardziej,a teraz sa jakies projekty

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
20 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...