Specjalista Ds. Umów zarobki na tym stanowisku.

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

tacy oagrn ięty i będący w tamcie mogą wyciągnac nawet 4500

0 / 0

podobno łapiąc lepsze kontrakty i 4 tys zarobisz

0 / 0

Te 4 tysiące co podałeś @Piotr to i tak jest nieźle. Znajomy pracuje za 2 tysiące miesięcznie.

0 / 0

Kasa na czymś takim to niezbyt wielka, jakoś ponad 4000

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

to prawda. Jeśli chodzi o minimalne stawki to sięgają około 2 tysięcy

0 / 0

Wydaje mi się, że minimalna stawka dla specjalisty ds. umów wynosi około 1800 złotych.

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku zarabia się nawet maksymalnie do 4500 zł miesięcznie

0 / 0

Specjalista ds. umów w dziale HR dużej firmy zarabia około 3000 złotych.

0 / 0

ja pracuję w mniejszej firmie ale mam 3000 zł, jestem zadowolona

0 / 0

zależy od firmy czy korporacji, ale taka osoba zarabia średnio koło 3500-4500 zł

0 / 0

Specjalista ds. umów to trudne stanowisko, ale na pewno średnie może osiągnąć 3 tysiące zł.

0 / 0

moja znajoma w firmie budowlanej ma jakieś 4 tysiące na rękę nawet

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Ja jestem co prawda młodszym specjalistą, ale spokojnie 2500 na dzień dobry dostaję.

0 / 0

ja też polecam mam średnio 3000 netto więc praca przyjemna oraz finansowo zadowalająca więc jeszcze raz śmiało wszystkim polecam tą pracę. pozdrawiam

0 / 0

Ja zarabiam obecnie jakieś 3100 netto, także polecam.

0 / 0

jak ktoś ma dryg do tego to spokojnie może liczyć na 3800 tak jak ja

0 / 0

jako poczatkujacy specjalista do spraw umow zarabialam ok 1500 zł niewiele, ale aktualnie zarabiam cos kolo 2800 zł. wiem ze mozna wiecej, tylko czesto to zalezy w ktorej firmie sie pracuje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...