Prokurator zarobki na tym stanowisku.

Prokurator zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Prokurator w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

no a moze nawet wiecej nz tylko tyle, z=d tego dopliaczaja mu sie jeszcze jakies bonusy

0 / 0

chyba nikogo nie dziwic beda kwoty rzedu 15 tysiecy tyle zarabia ojciec kolezanki

0 / 0

Prokuratorzy to spokojnie mogą zarabiać nawet i 12 tysięcy miesięcznie.

0 / 0

Mnie się wydaje, że grubo ponad 10 tyś. tutaj zarobisz to nie byle jaka praca

0 / 0

Ja bym powiedział, że zarobki od 8 do około 13 tysięcy, może nawet więcej.

0 / 0

No ja nie wiem dokładnie, ale myślę ze 10000 to realne pieniądze za prokuratora

0 / 0

Łatwo prokuratorem sie nie zostaje, to i zarobek 12000 nie powinien nikogo dziwić, ale brutto.

0 / 0

tutaj zarobki to nawet kilkanaście tysięcy, także prawdę piszecie

0 / 0

Pieniądz dobry, jest bowiem od 8000 złotych w górę

0 / 0

Zazwyczaj jednak to 10-15 tysięcy jak pisali powyżej.

0 / 0

Prokurator zarobi mniej niż adwokat, no ale na pewno ponad 10 000

0 / 0

mojej kolezanki taka jest prokuratorem kilkanascie dobrych lat, pracuje w sadzie dodatko tez zarabia wiec maja ok 50 000 tysiecy tak to prawda!

0 / 0

Wcale nie trzeba miec znajomości, by zarobić jakieś 9-13 tysięcy, jestem takim przykładem.

0 / 0

Zatrudnienie na prokuratora jest trudne, ale minimalnie to może zarabiać 10tys. zł.

0 / 0

Prokuratorzy zarabiają jakieś 15 000 złotych netto, z tego co wiem to wojskowi zarabiają i dwa razy tyle.

0 / 0

bez powiązań z górą (rodzice, znajomi) raczej do światka się nie wejdzie .

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...