Starszy Analityk zarobki na tym stanowisku.

starszy analityk to już chyba wyzsze stanwosiko wiec mysle że tak ok 7000tysiecy jest

0 / 0

starszy analityk i dobra firma to 4000 do 6000 zł w dobrej firmie

0 / 0

starszy analityk ma zarobki miesięczne nie mniej niż 4-5 tysięcy złotych

0 / 0

starszy analityk w poważnej firmie nie powinien zejść poniżej 6000 zł. Zależy oczywiście np. czy to Warszawa czy może Kraków. W Warszawie zawsze więcej. Miejsce jest bardzi ważne

0 / 0

Analityk zarabia do 4000 złotych to starszy analityk powyżej tej kwoty.

0 / 0

Starszy analityk może spokonie zarobić do 3000 złotych, plotki mówią i o 7

0 / 0

W niektórych przypadkach firmy oferują nawet 5000 złotych

0 / 0

ale starszy, ale jak pierwsze stanowisko to może 3 tys

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

starszy analityk spokojnie zaorbi i wiecej niż 7 tys.

0 / 0

starszy analityk moze zarobić około 4000 zł i wiecej na pewno

0 / 0

Starszy analityk to już wyższe stanowisko wiec myślę, że cos ok 10 000 tysiecy może zarobic

0 / 0

starszy analityk może faktycznie te 4000 zł zarobić

0 / 0

Bez większego problemu zarobicie 3500, ale trzeba być w tym dobrymi

0 / 0

kumpel w jednej firmie wyciagac cos kolo 4000 tys zl jako starszy analityk a a juz troche lat doswiadczenia. moze skoro da sie wiecej owinien zmienic zaklad.

0 / 0

Trochę niskie te zarobki w firmach macie. Ja pracują na głownym stanowisku i posiadam jakieś 7000 bez większego problemu.

0 / 0

No ja niestety jako Analityk mam obecnie 3400 netto.

0 / 0

3000 to młodszy potrafi zarobić, ja jako analityk mam teraz ponad 4 tysiące, starszy zarobi nawet i 5.

0 / 0

Z tego co wiem to wychodzi jakoś 3000 złotych miesięcznie.

0 / 0

Starszy Analityk jakie ma wynagrodzenie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...