Tajemniczy Klient zarobki na tym stanowisku.

Tajemniczy klient zarabia około 3000 złotych za kilka firm

0 / 0

Ciekawe stanowisko. Pewnie ok 2000. Raczej nie więcej

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

100 dziennie można zarobić, więc nie jest tak źle

0 / 0

tajemniczy klient zatrudniony przez firmę zarobi kilka tysięcy

0 / 0

tylko ciekawe, czy w zależności za jedno zlecenie czy za cały miesiąc, bo właśnie za zlecenie to koło 100 zł

0 / 0

Tajemniczy Klient zarabia od 100 za zlecenie, czasami nawet do 2000 miesięcznie

0 / 0

w zależności ile sklepów ma się do obskoczenia z danej firmy, ale nawet do tysiaka miesięcznie można sobie dorobić

0 / 0

Trzeba raporty robić dobre to 100 wpadnie i zleceń będzie.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

zależnie od sklepu zwykle zdobywa się około 100 zł za wizytę w sklepie, nie wiem jak u was

0 / 0

Ja mam 20 złotych za wizytę w sklepie/lokalu i czesto opłacają rachunki np. w restauracji ale do 40 złotych.

0 / 0

tajemniczy klient w wieszych sklepach zarobi do 7000 zł

0 / 0

Tu pracuje się raczej na godzine,tak jak pracowała moja koleżanka, dostawała 30 zł za każdy sklep

0 / 0

Tajemniczy klient nie zarabia jakoś bardzo dużo, ogólnie jest to 25 złotych za godzinę, czyli tam może stówkę

0 / 0

Mój znajomy pracuje jako tajemniczy klient i jest bardzo zadowolony z zarobków. Nie chciał mi powiedzieć ile dostaje, ale mówi, że za poświęcony czas pracy wyciąga bardzo dużo. Ja sam korzystam z takiej firmy do sprawdzania swoich pracowników: http://www.exploreo.pl/mystery-shopper

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

zgadza sie 25 - 50 zl za zlecenie + darmowka !!! ale jak za taka prace nie jest zle

0 / 0

ja niestety nie dostałem więcej jak 1400 zł na miesiąc - czyli generalnie bieda

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
10 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...