Specjalista Ds. Ryzyka i Analiz zarobki na tym stanowisku.

Specjalista ds ryzyka i analiz zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Specjalista Ds. Ryzyka i Analiz zarobi jakieś 2800 złotych

0 / 0

taki specjalista podejrzewam, ze spokojnie zarobi cos okolo 10 tysiecy tak placa w tej branży

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

jasne ze nie powinien narzekac na poczate pewnie ze 4 tysiace dostaje wynagrodzenia

0 / 0

jako specjalista jeszcze na takim wysokim stanwosiku narzekać pewnie nie ma na co spokojnie z 5tys ma

0 / 0

Wydaje mi się, że generalnie jest do zarobienia powyżej 5000 złotych

0 / 0

myślę, że Specjalista Ds. Ryzyka i Analiz nie będzie zarabiał mniej niż 4,5 000zł

0 / 0

słyszałem, że to tak czasem od 4 do 6 tys. zł miesięcznie

0 / 0

solidnie wykształcony i z doświadczeniem specjalista ds ryzyka i analiz miesięcznie dostaje co najmniej 5 tysięcy

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

około 6 tysięcy w dobrej firmie zarobi na pewno moim zdaniem

0 / 0

Specajlista w dziale analiz zarabia dużo, w dużej korporacji to z pewnoscia ok 6000 tysiecy miesiecznie plus jakies benefity

0 / 0

zalezy w jakiej firmie pracujesz,czy maja dobre warunki pracy, myslę ze spokojnie na początku od 2000 tys w górę

0 / 0

Nie ma zazwyczaj problemu aby zarobić 4000 złotych, ale potrzebne tu już jest doświadczenie oraz instynkt.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Generalnie praca jest bardzo odpowiedzialna a zarobki oscylują mniej więcej na poziomie 5 tyś.

0 / 0

Specjalista Ds. Ryzyka i Analiz mozna na pewno ponad 4 tys zarobić

0 / 0

@Sadowski z tym się zgodze, też słyszałem, ze 3-4 tysiące.

0 / 0

Robota na tym stanowisku jest dobra, bo spokojnie można wyciągnąć 4 tysiące miesięcznie i przyjemnie żyć.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...