Nocny Audytor zarobki na tym stanowisku.

Nocny Audytor zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

No bo to jest tak maksymalnie z 3 tysiące @Tamara na tym stanowisku.

0 / 0

Tutaj chyba szału nie ma z pensją, słyszałam, że zarobki do maksymalnie 3 tysięcy nie więcej

0 / 0

audytor prowadzący własną firmę zarabia od 6 tysięcy wzwyż

0 / 0

2500 do 3500, bo chyba więcej nie da się zarobić na tym stanowisku

0 / 0

Może jeszcze się doczekasz wyższych zarobków @doya bo ja też mam ponad 3 tysiące.

0 / 0

To ciekawe gdzie, bo ja jestem sporo po okresie próbnym @krazio i wciąż zarabiam 2700.

0 / 0

Po okresie próbnym jednak więcej można zarobić, 3000 +

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Nocny audytor pewnie zarabia w granicach 2500zł, ale można się postarać o więcej.

0 / 0

myslę ze na poczatek, nie jest zbyt wiele moj kolega kiedy pracował za 1800 zł ale miał umowe, to było kiedyś wiec moze teraz z 2500

0 / 0

Da się zarobić około 2500 na start, ale to już z dodatkiem nocnym.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

nocny audytor to na pewno może zarobić do 3 czy 4 tys.

0 / 0

Powszechnie wiadomo,ze nocne prace sa najlepiej płatne, nocki wychodzą drożej wieć jezeli chodzi o stwke godzinowa to ze 30 zł bedzie

0 / 0

Nocny audytor nie zarabia dużo, stawka zaczyna się od 15 złotych za godzinę, ogólnie praca bardzo specyficzna

0 / 0

z tego co wiem to płaci się takim ludziom od godziny, a ze stawkami jest już różnie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...