Projektant Sieci Teleinformatycznych zarobki na tym stanowisku.

PRojektant Sieci może liczyć na przynajmniej 3000 złotych

0 / 0

Projektant Sieci bez większych przeszkód wyciągnie miesięcznie powyżej 2400 netto

0 / 0

na pewno stawki są różne, ale większość to chyba za 3000 zł mniej więcej.

0 / 0

Mi się wydaje, że jest to do załatwienia bardzo dobrze, 3000

0 / 0

Mi się wydaje, że zarabia się powyżej 3000 złotych

0 / 0

W tej pracy zarabia się powyżej 3400 złotych na miesiąc

0 / 0

z tego co wiem można ładnie zarobić ja słyszałem kiedyś przedział pomiędzy 3/5 więc spoko

0 / 0

to prawda, że kasa jest dobra , ale i branża bardzo trudna

0 / 0

to jest dobrze płatne stanowisko. Miesięczne zarobki to około 4000 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

dlatego tym bardziej nie dziwią tak wysokie zarobki .

0 / 0

projektancio zarabiają jakieś 11-14 tysięcy. Praca jest ciężka, wymaga doświadczenia i umiejętności ...

0 / 0

Projektant Sieci Teleinformatycznych to nie jest zbyt dobre finansowo stanowisko 2-3 tysiące

0 / 0

Ciężko powiedzieć Kemot, musisz się dowiedzieć ile on bierze od projektu, ale to dobre pieniądze, wołaj te 3000 minimum

0 / 0

Ja uważam, że 3 tysiące to jest dużo, zarobki tutaj raczej są poniżej 3 tysięcy, bardziej w okolicy 2500.

0 / 0

I oczywiście umowa o zlecenie. Zapomniałem dodać, że biuro jest dwuosobowe (ja plus szef). Pozdrawiam

0 / 0

Cześć. Od 8miu miesięcy pracuje w biurze projektowym instalacji teletechnicznych. Moje aktualne wynagrodzenie to 10 zł brutto plus premia (zazwyczaj 300 zł). Pracuje około 100h w miesiącu ze względu na dzienne studia. Praca idzie mi naprawdę dobrze, CAD'a którego nie miałem na studiach niemal całkowicie opanowałem i właściwie robię już sam projekty, które pózniej szef sprawdza, poprawia ewentualne błędu i podpisuje sie pod nimi (gdyż ja nie mam jeszcze uprawnień). Za kilka chwil zdobędę dyplom inżyniera (politechnika, wydział elektroniki i telekomunikacji) i pójdę na studia magisterkie. W związki z tym chciałem prosić szefa o podwyżkę, co o tym sądzicie? Powinienem? Ile się zarabia średnio na takim jednym projekcie? Bo nie miałem odwagi szefa zapytać... Głownie chodzi mi o instalacje KD, SSP, sieci teleinformatycznej, SSWiN i CCTV? Proszę o odpowiedź, żeby mi ktoś rozjaśnił sytuację. Pozdrawiam.

0 / 0

auto cad to akurat podstawa żeby tutaj pracować przecież

0 / 0

tutaj da sie zarobic i znacznie więcej, na start i owszem nie wiecej niz 3 tysiące jako pomocnik, ale jak ogarniesz autoCADa to idzie w górę.

0 / 0

Na rynku generalnie jest problem z takimi pracownikami, więc można negocjować

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...