Inżynier Procesu zarobki na tym stanowisku.

Inżynier Procesu zarabia w granbicach 4000 złotych ale potem wiecej

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

jeżeli ktoś ma doświadczenie techniczne to może min 4 tyś zarobić

0 / 0

Ja tam uważam, że zarobić mozna przynajmniej 6000 złotych

0 / 0

na start po studiach inżynier procesu dostanie około 3 tysiące

0 / 0

to rzeczywiście nie najgorzej jeśli to takie minimum

0 / 0

Minimalnie trafiało się, że zarobki wynosiły 3500 złotych

0 / 0

Maksymalnie z tego co widziałem to 5500 około, ale to kwota już netto.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

A ja wam powiem, że pieniądze na inżyniera procesu mogłyby być wyższe, bo aktualnie wynoszą jakoś około 4 tysięcy.

0 / 0

Na samym początku kariery według mnie może zarobić około 3500 zł, ale nabierając doświadczenia może więcej.

0 / 0

Ciężko jest o 5 tysięcy złotych, łatwiej znaleźć coś w graniach 4 000

0 / 0

jako inżynier procesu to spokojnie można te 5 tys zarobić jednak

0 / 0

Zazdroszczę wam, że zarabiacie te 4 czy 5 tysięcy, bo ja dostaję tylko 3500, a pracuję na tym stanowisku blisko 3 lata.

0 / 0

Mniej niż 3 tysiące się na takim stanowisku nie dostanie, a to już są dobre pieniądze.

0 / 0

Na pewno zarobki na inżyniera procesu wynoszą około 5 tysięcy złotych, więc dobra kasa.

0 / 0

Obecnie zarabiam jakieś pięc tysięcy, ale mam w planach więcej.

0 / 0

no raczej na stanowisku inzynier procesu mysle ze maksymalnie cos ponad 5 000 tys zl mozna zarabiac ale t tez po paru latach przepracowanych z wiekszym doswiadczeniem.

0 / 0

Mając tytuł zawodowy inżyniera 3500 to jest kwota minimalna kolego. Ja po 4-5 latach mam 4500.

0 / 0

Ja jako inżynier zarabiam obecnie 3500 i nie zapowiada się na podwyżkę.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...