Inżynier ds. Sprzedaży zarobki na tym stanowisku.

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

taki inżynier przynajmniej powinienwyciągać 3200 zł

0 / 0

zarobki na tym stanwoisku to jakieś 4000 złotych

0 / 0

na poczatku pewnie te zarobki beda wynosic ok 3 tysiecy tak sadze

0 / 0

No mam wrażenie i informacja że zarabia się ponad 5000 złotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

każdy standardowo jedzie na prowizji. Koło 4-5 tyś można zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Na początek to tak, ale po paru latach doświadczenia zarabiać można nawet 5000.

0 / 0

Inżynier ds. Sprzedaży to przynajmniej 3000 złotych na początek

0 / 0

Do 5000 tysiecy lub wiecej wyadaje mi się, że spokojnie można wyciągnąć zalezy też od targetu jaki jest na miesiac.

0 / 0

tutaj stawki są w miarę wiadome i podobno minimalnie jest to 3000 zł miesięcznie

0 / 0

Zgadzam się z wami. Od 2 tygodni pracuję na tym stanowisku i aktualnie zarabiam 3200 zł na rękę. Szef zapewnił mnie, że z biegiem czasu pensja może wzrosnąć.

0 / 0

Jeśli chodzi o inżyniera do spraw sprzedaży to na początek można liczyć na minimum 3000-3500 tys

0 / 0

Inżynier zarabia w przedziale od 3000 do 5000 złotych, aczkolwiek idą coraz lepsze czasy w tej branży i rosną płacę

0 / 0

inżynierowie dostają dobre pieniądze. Przynajmniej 4 tysiące wyciągniesz

0 / 0

Takie 3 tysiące to pensja na start z niewielkim doświadczeniem w dobrej firmie.

0 / 0

Na prowizji można jeszcze lepiej wyjść - oczywiście o ile ktoś ma smykałkę do tego

0 / 0

sama pracuje jako inzynier do spr sprzedazy i z dobrymi premiamiami prowzjami nawet do 5 000 tys zl iesiecznie daje rade, ale trzeba na prawde to lubic i byc w tym dobrym

0 / 0

No co Wy piszecie, ja jako inżynier mam 5000 prawie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...