Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia zarobki na tym stanowisku.

Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia zarabia około 3000 zł

0 / 0

dokladnie, ale w wiekoszic placa na poczatku 3 tysiace netto wiec to normalna stawka

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Myślę, ze spokojnie 3000tysiace ntto mozesz zarobić, zalezy jeszcze jaka branża<br />

0 / 0

Taki inżynier jest w stanie zarabiać średnio 4 tysiące miesięcznie.

0 / 0

mimo że to inżynier to zarobki nie są ciekawe 3000 brutto

0 / 0

W skrajnych przypadkach może dojść do 4000 złotych

0 / 0

Inżynier tego poziomu zarabia przynamniej 3000 złotych

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

tak to prawda też słyszałem, że zarobki to tak w granicach 3-4 tysie

0 / 0

W końcu to stanowisko inzynierskie, to mniej jak 3-4 tysiące zazwyczaj się nie zarabia.

0 / 0

to prawda. w dodatku praca mega interesująca i ciekawa

0 / 0

Spokojnie można więcej zarobić, koło 5000 nawet czasami

0 / 0

Inżyniej tego typu zarabia powyżej 2000 złotych

0 / 0

Inzyniera z pewnosciaok 9000 tysiecy zarobi, nie wiem jak jest na poczatku ale wydaje mi sie ze to maxymalna kwota.

0 / 0

wydaje mi się, ze nadal jest mało osób zatrudnionych w tym zawodzie i dlatego dobrze płaca

0 / 0

Firmy teraz czesciej poszukują inżynierów, jednak to już poważniejsze specjalizacje wiec mówimy tu tez o poważniejszych kwotach od 5000 ty w góre

0 / 0

od wielkosci firmy ale od naszego doswiadczenia róznież, jesli masz doswiadczenie to ok 5000 tysiecy lub wiecej

0 / 0

Mysle, że zarobek 2000-3000 na start jest w zasięgu reki, zalezy od wielkości firmy.

0 / 0

Jeśli płacą na tym stanowisku 3 tysiące to z chęcią się dowiem gdzie, bo ja zarabiam 2100.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...