Inżynier Biomedyczny zarobki na tym stanowisku.

Inżynier Biomedyczny zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Inżynier Biomedyczny w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

mysle, ze spokojnie zarobki na tym stanwosiku zaczynaja sie od 2 tysiecy na poczatku a pozniej wiecej

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

taki inżynier ze średnim stażem zarobi 3000 zł oczywiście netto.

0 / 0

Spokojnie mozna zarobic 2000-2500 zlotych i to na start.

0 / 0

inżynier biomedyczny na start ma 2000 zł i za jakiś czas podwyżka na 2500 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Wydawałoby się, że lepsze zarobki są na takim stanowisku, a jednak tylko do 3 tysięcy można dobić.

0 / 0

spotkałam się że na start taki inżynier na start dostawał około 2000 po roku podwyżka na 2500 zł

0 / 0

ten fach stawia pensje tak mniej więcej od 2000 zł do 3000 zł miesięcznie :) polecam :)

0 / 0

W firmach farmaceutycznych zarobki sięgają nawet i 4 000 złotych.

0 / 0

Inżynier Biomedyczny to dość łatwa praca, dlatego zarobki są raczej niskie, do trzech tysiaczków miesięcznie można

0 / 0

wiem ze akurat zarobki jako inzynier biomedyczny wahaja do od 2 do 3 tysiecy

0 / 0

z tego co mi wiadomo to tak maksymalnie na takim stanowisku mozna zarobic 3000 złotych

0 / 0

inżynier biomedyczny zarabia koło 2500-2800 zł z tego co wiem.

0 / 0

U mnie w okolicach taki pracownik ma do 4000 złotych na rękę.

0 / 0

trzy tysiące to można lekką ręką wyciągnąć

0 / 0

jakos nie ma wielkich zarobkow na stanowisku inzynier biomedyczny ale chyba do 3000 tys zl mozna dojsc spokojnie. wiec nie jest zle ale nie wie sadze ze wiecej sie da

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
21 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...