Specjalista Ds. Windykacji jakie ma wynagrodzenie?

Specjalista ds windykacji to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca

0 / 0

Specjalista Ds. Windykacji zarabia na miesiąc przynajmniej 2800 złotych na rekę

0 / 0

Specjalista Windykacji bez większych przeszkód wyciągnie miesięcznie powyżej 2400 netto

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Specjalista tego typu zarobi przynajmniej 2000 złotych więc spoko

0 / 0

Taki specjalista nie ma dużych zarobków, jak dojdzie do 2500 to jest dobrze.

0 / 0

Ciężko jest zarobić jednak więcej niż 2500 złotych

0 / 0

jeżeli ktoś zarabia mniej niż 2,1 tyś to raczej daje się cyckać. Ja zarabiam 3,5

0 / 0

Muszę Wam powiedzieć, że kasa wydaje się być adekwatna, jakoś tak powyżej 2500

0 / 0

ja myślę, ze nawet tyle nie zarobi tylko około 2 tysiące natto

0 / 0

Taki specjalista zarabia dośc mało, bo około 2500 netto tylko

0 / 0

na tym stanowisko to spokojnie tak do 2500 zł miesięcznie można zarobić na czysto

0 / 0

@minia hah, te 2000 tysiące to raczej nie, haha. Bardziej by obstawiał 2 tysiące :) I tak w rzeczywistości jest.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

tak, taki specjalista naparwde masy pieniędzy zgarnia

0 / 0

myślę, ze spokojnie na umowie możesz miec 2000tysiace ale mozesz miec i aneks na drugie 2000 tysiace,siostra tak ma.

0 / 0

Jeżeli ktos jest skureczny i stara się to mysle, ze ok 3000 tyś,może mieć chyba że nawet więcej gdy dojdą jakieś premie

0 / 0

Przy dobrych wynikach można zarabiać 3000 złotych netto.

0 / 0

do trzech tysięcyc obecnie jest ciężko dobić niestety

0 / 0

Największe o jakim słyszałem to u mojego znajomego i on ma faktycznie 2700 z groszami

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...