Franczyzobiorca wynagrodzenie

frau - 2016-01-06 17:24:43zależy jaka branża to główna zmienna zarobków, natomiast na spokojnie można tak do 9000-10 000 tys. zł miesięcznie zarobić :)na czym konkretnie? Co prowadzisz?

0 / 0

sd - 2016-10-12 14:57:54Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.Zależy gdzie, jest bardzo różnie. np. prowadząc duże Bricomarche ta kwota, pnsja jest prawdopodobnie znacznie większa.

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Franszczyznobiorca na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

Moim zdaniem zdecydowanie wiecej bo przynajmniej 4 000 złotych

0 / 0

rozne to rpawda ale faktycznie jakos ponad 3 tysiace sie zarobi na poczatku

0 / 0

Wynagrodzenie jest bardzo różne, ale zarobki są właśnie dobre, bo zaczynają się jakoś od 3 tys.

0 / 0

Ogarnięty koleszko może nawet i 10 000 miesiecznie zarobic

0 / 0

W tej pracy zarabia się przynajmniej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

to wszystko zależy od lokalizacji na jaką się trafi

0 / 0

w zależności od branży w jakiej działa coś pomiędzy 3 a 7 tysięcy, chyba, że jakaś ekskluzywna marka to więcej

0 / 0

wszystko zależny od branży w jakiej działa franczyzobiorca, ale nie mniej niż 5 000 miesięcznie

0 / 0

Pytanie jaka to franczyza, ja biorę od znanej sieci sklepów spożywczych to mam 7 tysięcy w dobrym miesiącu - pracując w święta.

0 / 0

Z tego co wiem to franczyzobiorca zarabia co najmniej 3500 zł

0 / 0

Jako franczyzobiorca można liczyć nawet na 14000 zł

0 / 0

Zalezy czego, ale zazwyczaj zarabiaja ogromne pieniadze, tak jaby byli wlascicielami wiec myślę, że ponad 20 000tysiecy to spokojnie.

0 / 0

może i oferuja ale nie wiesz czy netto czy brutto, nie wiesz czy wszystko sie utrzyma wiec na poczatek do 10 000 tys chyba

0 / 0

@lukacz no ja widzialem ogloszenia gdzie oferuja nawet 14 tysiecy zlotych

0 / 0

Troszku odpowiedzialne stanowisko, no ale zarobki adekwatne, bo nawet 10 000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...