Zarobki na stanowisku Broker

Broker jest w stanei zarobić podobno nawet 10 000 zł

0 / 0

broker zalezy w jakiej firmie podejrzewam, ze spokojnie 3 tysiace na poczatek dosytaniesz

0 / 0

Kolosalne zarobki :) ponad 10tysiecy lekką reka a do tego prowizje to drugie tyle

0 / 0

faktycznie duzo rozbierznosc miedzy tymi zarobkami bo od 2 do 10 tysiecy

0 / 0

Brokerzy zarabiają powyżej 10000 złotych miesięcznie

0 / 0

wiem, że są osoby, które i 15 tysięcy inkasują. Ale to trzeba miec spore doświadczenie .

0 / 0

Dobry broker zarobi około 5 tysięcy na spokojnie.

0 / 0

Najgrosze jest to, ze trzeba tylko i wyłącznie otworzenia działalności gospodarczej.

0 / 0

Tutaj prowizja ma wielkie znaczenie, ale nawet mało zaradna osoba ma szanse na 6 tysięcy.

0 / 0

Ja jako broker nieruchomości mam same prowizje - bez podstawy, ale na 5-6 tysięcy wychodzę.

0 / 0

Zależy jak dobrym się jest w te klocki, bo można zarabiać nawet 8 tysięcy.

0 / 0

tylko 4000? nie wydaje mi się. najlepsi brokerzy mają i ponad 10 000!

0 / 0

brokr dobry moze liczyć i nawet na 4000 zł z tego co wiem

0 / 0

Tylko tu już trzeba być dobrym i miec staz w zawodzie, na poczatku zarabia się około 3 tysięcy.

0 / 0

wiem ze zarobki na stanoiwsku brokera sa spore siegaja nawet ponad 10 tysiecy

0 / 0

Myślę, że minimalna stawka dla brokera obecnie wynosi około 2.200zł, więc całkiem nieźle.

0 / 0

Odnoszenie zysków raczej nie sprawi, że będziesz więcej zarabiać. A ilość klientów to już co innego. Średnio 4,5 zarabiałem.

0 / 0

nojezli dobry broker i ma juz troche dosiadczenia i kontaktow to spokojnie moze ponad 10 000 tys zł zarabiac, ale t takjak mowie raczej juz dosyc doswiadczony.

0 / 0

Z tego wynika że jestem średnim, bo przynosze zazwyczaj tak 4-5 koła

0 / 0

Dobry broker zarobi nawet i 10 koła, ale kiepski zarobi 2-3 niestety.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...