Ile zarabia Bankier Transakcyjny?

Bankier Transakcyjny zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

zalezyod stopnia dosiwadczenia ale podjerzewam, ze wcale nie maja malo moze na poczatek ze 4 tysiace

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Bankier Transakcyjny zarobi na spokojnie powyżej 3000 złotych i więcej

0 / 0

mysle, ze na poczatku podstawy samej sie ma z 2 tysiace plus jakies premie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Bankier Transakcyjny ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

no dobrze, ale jeśli chodzi o minimum to będzie ok 3000 zł netto.

0 / 0

na samym poczatku to podjrzewam ze jakos tak niecale 2 tysiece sie dostanie

0 / 0

chyba dostaniesz na poczatek drednia krajowa a jak z reszta to nie wiem czy mas zpremie

0 / 0

pracując w zagranicznej firmie zarobi się nawet i 3 tysiące

0 / 0

zarobki nie są wysokie, na początek około 2 tysiące złotych

0 / 0

Na start to jak zaproponuja 2000 to już jest dobrze, czesto to jednak trochę mniej.

0 / 0

Ja nie słyszałem o jednostkach zarabiających 5 tysięcy, bo właśnie jest to mniej, około 3 maks.

0 / 0

Praca jest stresująca i wymagająca. Słyszałem, że są i jednostki, które zarabiają ponad 5 tysięcy.

0 / 0

Praca jest stresująca i wymagająca. Słyszałem, że są i jednostki, które zarabiają ponad 5 tysięcy.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Bankier Transakcyjny zarabia około 2000 złotych, co jest dziwne, bo to dośc mało

0 / 0

Jako Bankier Transakcyjny można liczyć na wynagrodzenie ok 1700 zł

0 / 0

Nie jest to najlepiej płatna posada, ponad 2 z przodu naprawde trudno wyjść.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...