Jakie wynagrodzenie ma Analityk Ryzyka?

Analityk Ryzyka zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

z tego co słyszałem to jest extra opłacalny zawód. Nawet 12000 zł

0 / 0

z tego co słyszałem to jest extra opłacalny zawód. Nawet 12000 zł

0 / 0

Analityk ryzyka w dobrej firmie jest w stanie zarobić nawet 6 tysięcy.

0 / 0

z tego co mi wiadomo to tak nawet do 5000 zł miesięcznie

0 / 0

jeżeli firma jest na poziomie to i kasa jest również super

0 / 0

no mniej więcej na taką kasę liczyć można na pewno. Mój znajomy dostawał nawet nutkę więcej

0 / 0

analityk ryzyka musi posiadać dużą wiedzę, i dlatego jego usługi są bardzo dobrze opłacane, może zarobić 5 tysięcy

0 / 0

Słyszałem o zarobkach rzędu 7 tysięcy, ale sam zarabiam 3-4.

0 / 0

Jako analityk ryzyka można zarobić do 7 tysięcy nawet

0 / 0

Strasznie dużo czasu trzeba poświęcać no ale z dobrym skutkiem 5000+<br />

0 / 0

analityków jest mało na rynku dlatego oni mogą swobodnie kształtować wynagrodzenia na jakich pracują.<br /> Słyszałem, że za mniej niż 6,5 tyś nie podejmują pracy

0 / 0

w dobrej firmie, mysle, ze analityki zarobic moze nawet ok 5000 tys a moze i naawet wiecej plus jakies premie

0 / 0

Ja kiedyś współpracowałem z jednym analitykiem i on w ogóle nie miał życia - ale zarabiał 6000 na rączkę

0 / 0

Zależy to od doświadczenia i firmy. Ja wcześniej na tym stanowisku zarabiałem niewiele ponad 2 tysie, a teraz zmieniłem firmę i pracując wciąż jako analityk ryzyka zarabiam 3400.

0 / 0

Analityk ryzyka zarabia ryzykownie różnie, ogólnie wiem że start jest na wysokości 3000 zł w warszawie

0 / 0

Ja w korporacji mam nawet i 4000, tylko, że wiele zależy od moich wyników.

0 / 0

Oj to powiem wam różnie, ja jak mam dobre miesiace to 4200 też umiem wyciągnąć

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...