Wynagrodzenie Analityk Finansowy

Analityk Finansowy to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca

0 / 0

Analityk Finansowy do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

analityk finanasowy juz dosiwadczony to z 6000tysiecy lub wiecej spokojnie ma

0 / 0

no dobrze, ale jeśli chodzi o minimum to będzie ok 3000 zł netto.

0 / 0

z tego co sie orientuje nawet bliżej 4000 złotych, to już nieźle

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Jeśli chodzi o analityków finansowych to kasa jest bardzo fajna

0 / 0

bardzo ograniczona liczba osób jest w stanie pracować na takim stanowisku. Ale zarobki do 4 tyś. wielu nie przekonują

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Raczej bym obstawiał pensje w granicach 3500-4000 i to już z premią.

0 / 0

Tyle, że rzadko który dobry analityk nie ma premii, więc te 5 tys bardzo realne.

0 / 0

Dobry analityk finansowy zarobi w okolicach 5 tysięcy, ale bez premii to coś w okolicach 3000.

0 / 0

a wiem ze maksymalnie jako analityk finansowy mozna zarobic i ponad 4 tysiecy

0 / 0

Wydaje mi się, że przeciętna pensja dla analityka finansowego wynosi około 3500 złotych.

0 / 0

Zarobek 4500 już na reke nie powinien już dziwić, ale potrzebne jest doświadczenie.

0 / 0

jako analityk finansowy wiem ze mozna zarobic prawie 5 tysiecy zlotych

0 / 0

Nie wiem czy można zarobić aż 4500, bo ja zarabiam tylko 2900 i nie wydaje mi się by to uległo zmianie. Może po prostu w takiej słabej firmie się zatrudniłem i gdybym pracował jako analityk finansowy w innej to byłaby możliwość zarabiania powyżej 4 tysięcy...

0 / 0

Myślę, że średnie zarobki dla analityka finansowego mogą wynosić około 3.500zł

0 / 0

No ja słyszałem, że spokojnie można ponad 4500 zarobić

0 / 0

srendnia miesieczna kwota wynagrodzenia na stanowisku analityk finansowy mozna zarbic ok 3500 zl. ale bardziej sie starajac mozna nawet ponad 4000 tys zl.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...