Zarobki Analityk Danych

Analityk danych może zarobić 3000 zł mniej wiecej

0 / 0

Analityk Danych zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

no a maksymalna to tak jakos 3,3 tys wiec w sumie nie az tak zle

0 / 0

@magellan mysle ze tak :) jednak minimalna stawka tez nie jest zła bo prawie 3 tysiace

0 / 0

no to prawda. Ale większość zarabia poniżej 3 tysięcy niestety

0 / 0

na spokojnie tak do 3300 zł miesięcznie można zarobić :)

0 / 0

to prawda, że na początku mają ludzie koło 3 tysięcy

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

No te 3 tysiące co piszesz @Ak to taki standard, chyba wszędzie tyle mają.

0 / 0

Na spokojnie to zarabiają nawet i trochę ponad 3300, ale nei dużo

0 / 0

podobno na spokojnie pracownicy tego szczebla zarabiają do 3300 zł miesięcznie

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

analityk danych zazwyczaj zarabia koło 3000 zł i to się raczej wszędzie na takim poziomie utrzymuje

0 / 0

no wlasnie @kaja tez mi sie nie wydaje ze mozna zarobic mniej niz ok 3 tysiecy

0 / 0

Duże więcej nie zarobisz, może maksimum 3500 złotych.

0 / 0

no ja akurat jestem początkującym i dostałem 3000 zł, ale starsi koledzy mają niewiele więcej

0 / 0

mniej niz 3000 tysiace chyba nie,no moze jak ktos jest poczatkujacym,takto wiecej

0 / 0

wiecie co wydaje mi sie ze mniej niz ok 3 tysiecy to sie nie zarobi jako analityk danych

0 / 0

no ja wiem ze na takim stanowisku to mozna tak ok 3 tysiecy zarobic mniej wiecej

0 / 0

Praca wymaga wielkich zdolności analitycznych, a te są w cenie - pracy poniżej 2500 nie znalazłem.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...